نورافکن بالاخره به نیمکت‌نشینی واکنش نشان داد (عکس)


مدافع ملی پوش تیم فوتبال سپاهان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ضمن صحبت درباره نیمکت نشین از توافق با باشگاه برای ادامه همکاری نوشته‌است.

نورافکن بالاخره به نیمکت‌نشینی واکنش نشان داد (عکس)

حالا در شرایطی که سپاهان شرایط خوبی ندارد و نورافکن هم بازیکن ثابت تیم به شمار نمی‌رود، این مدافع در لیست کارلوس کی روش نیز قرار گرفته و باید دید پس از  اتمام روزهای پیش رو نام او در فهرست نهایی تیم برای دو دیدار برابر اروگوئه و سنگال قرار خواهد گرفت یا خیر. و یک سوال مهم تر اینکه پس از اتمام فیفادی وضعیت نورافکن در سپاهان که از توافق برای تمدید قرارداد نیز حرف زده چطور پیش خواهد رفت و آیا او می‌تواند دررقابت با زکی پور در فاصله دو ماهه تا جام جهانی به ترکیب اصلی برسد یا اتفاقات دیگری در راه خواهد بود.منبع به گزارش “ورزش سه”، از لیگ نوزدهم که امید نورافکن به عنوان یکی از خریدهای امیر قلعله‌نویی برای تقویت سپاهان از شالروآی بلژیک به این تیم پیوست و تقریبا یک فصل کامل در پست هافبک دفاعی بازی کرد، این بازیکن یکی از مهره‌های کلیدی سپاهان بوده و پس از جدایی امیر قلعه‌نویی نیز این وضعیت در دوران محرم نویدکیا ادامه داشته و او طی دو سال گذشته اگرچه بار دیگر به پست دفاع چپ و گهگاه پست دفاع میانی بازگشت، ولی همچنان یکی از نفرات تعیین کننده سپاهان بوده که اصلا حضور روی نیمکت را به استثنای روزهای محرومیت و مصدومیت تجربه نکرده بود.
کاپیتان سابق تیم امید و یار ثابت اردوهای پیشین تیم ملی با اسکوچیچ که حالا با حضور کی روش هم  ادامه دار شده اما در سپاهان با وضعیت متفاوتی روبرو شده است. نورافکن در دو بازی ابتدایی مثل همیشه دفاع چپ فیکس سپاهان بود، اما از مصاف با گل‌گهر جای خود را به میلاد زکی‌پور داد و این جابجایی مصادف شد با درخشش عجیب و خیره‌کننده زکی‌پور که در سیرجان دو گل به تیم سابقش زد تا در مصاف با فولاد خوزستان هم در ترکیب اصلی سپاهان جلوتر از نورافکن راهی میدان شود. 
این تصمیم مورایس اما در مصاف با ذوب آهن تغییر کرد و نورافکن از ابتدا وارد زمین شد، اما دوباره در دیدار هفته ششم امید نورافکن از روی نیمکت کارش را آغاز کرد تا زکی پور به ترکیب اصلی برسد؛ دیداری که در پایان بار دیگر نتیجه خوبی برای سپاهان به همراه نداشت تا نورافکن ساعاتی پیش از اینکه توسط کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی  دعوت شود، اقدام به انتشار دو استوری کند و ضمن تاکید بر اینکه از امتیازگیری سپاهان باید بهتر بشود و عملکرد خودش در تیم رضایت ندارد، از توافق با مدیران باشگاه برای تمدید قراردادش بگوید.

نیمکت نشینی نورافکن در مصاف با گل‌گهر در هفته سوم در سیرجان آغاز شد و روز گذشته نیز در هفته ششم این بازیکن ملی‌پوش برای سومین مرتبه از روی نیمکت بازی را آغاز کرد.

مدافع سپاهان سپس به نیمکت نشینی خودش پرداخته و ضعیف بودن عملکردش را به سیستم چرخشی مورایس نسبت داده که شناخت خوبی از بازیکنان و عملکرد آنها طی سال های گذشته ندارد. او در این مورد اینطور نوضیح داده است:«  تو هفته های اخیر به خاطر چرخشی بودن سیستم کمی عملکرد بنده ضعیف بود من باید خودمو مطابق برنامه مربی کنم اون هیچ شناختی از شرایط سال های گذشته و روزمه بازیکنان نداره باید قبول کرد  و کار با تمرکز بیشتر.» 


کد خبر : 1843168 |
20 شهریور 1401 ساعت 11:56 |
2.6K بازدید |

0
دیدگاه

عملکرد ضعیف من به خاطر سیستم چرخشی است؛

نورافکن در ابتدای با انتشار یک استوری ضمن اشاره به آمادگی بالایی که دارد به دلیل عدم نتیجه گیری سپاهان با مورایس پرداخته و در این مورد نوشته است:« قطعاً نحوه امتیازگیری باید بهتر باشه. من باید تلاشمو بیشتر کنم. واقعاً همیشه با آمادگی کامل هستم اما استراتژی کادرفنی همینطور هست و احترام می‌گذارم و کارم رو بهتر انجام میدم. با باشگاه برای ادامه همکاری به توافق رسیده‌ام. تیم باید هدف‌های بزرگ رو دنبال کنه اما واقعیت اینه بیش از نیمی از شاکله و نفرات پارسال او سال‌های قبل عوض شده‌اند و نفرات جدید آمده‌اند که این خودش نکته بزرگیه. کمی زمان میبره برای شناخت و درک خواسته‌ها. اما اینو میدونم که با برد این تیم یک هفته حال سپاهانی‌ها خیلی شاد هست و نبردن این تیم همه رو ناراحت میکنه. به امید روزهای خوب سعی می‌کنیم بازی با هوادار و پرسپولیس رو برنده بازی باشیم.»