نورانی: به دنبال تاریخ سازی در قاره آسیا هستیم

سرمربی تیم ملی هاکی داخل سالن خاطرنشان کرد: در این مسابقات ما تغییرات زیادی داشتیم و برای پشتوانه سازی تیم ملی کشورمان با یک سری جوان جویای نام در این مسابقات حضور یافتیم. حتی در این مسابقات ملی پوشان ایرانی بارها توانستند نتیجه را با توجه به اینکه واگذار کرده بودند برگردانند. در مقابل آمریکا و آفریقای جنوبی میزبان مسابفات که با توجه به حضور تماشاگرانشان جو سنگینی در سالن حاکم بود که خدا را شکر بازیکنانم به خوبی توانستند تمرکز داشته باشند و کاری کردند کارستان. واقعا جا دارد که یک خسته نباشید به بازیکنانم بگویم چون تلاش و زحمتی کشیدند.منبع


تیم ملی داخل سالن هاکی کشورمان که به مسابقات جام جهانی آفریقای جنوبی اعزام شدند دیروز با شکست بلژیک راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.

نورانی: به دنبال تاریخ سازی در قاره آسیا هستیم

وی ادامه داد: شانس ایران برای کسب مدال دور از دسترس نیست و واقعا توانایی بازیکنان ایران خیلی بالاست. بازیکنان پتانسیل بالایی دارند و همه فعل خواستن را به خوبی صرف کردند و اینکه هم قسم شدند که تا آخرین لحظه برای بالابردن پرچم ایران از هیچ و کوشش و تلاشی دریغ نخواهند کرد و به دنبال این هستند که در فینال حصور داشته باشند. بازیکنانم می‌خواهند برای اولین بار در آسیا تاریخ سازی کنند که یک تیم آسیایی در فینال جام جهانی هاکی داخل سالن حضور داشته و توانسته قهرمان شود.

نورانی همچنین در مورد صعود ایران به مرحله نیمه نهایی و آخرین وضعیت تیم ملی گفت: خدا را شکر وضعیت تیم خوب است. بچه‌ها از ابتدای ورودشان تا به امروز به خوبی توانستند خود را با شرایط اینجا وفق دهند و از لحاظ فنی و شرایط آب هوایی و همچنین شرایط روحی خوبی دارند و فقط به دنبال کسب مدال هستند. 


کد خبر : 1869699 |
22 بهمن 1401 ساعت 08:09 |
332 بازدید |

0
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، سرمربی هاکی داخل سالن کشورمان گفت: با صعود به فینال و قهرمانی در مسابقات جهانی به دنبال تاریخ سازی در قاره آسیا هستیم.  

وی در مورد سطح مسابقات و تیم‌های شرکت کننده گفت: مسابقات امسال نسبت  به دوره قبل جام جهانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود واقعاً سطح مسابقات خیلی بالاست. تیم‌هایی که از قاره آمریکا و آفریقا در این مسابقات حصور دارند آماده و در سطح بالایی هستند و ما شاهد هستیم که تیم‌ها نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشتند و از لحاظ فنی همه تیم‌ها سطح بالایی دارند. برای اولین بار بود که این مسابقات در قاره آفریقا برگزار می‌شد. 

 رجب نورانی بعد از پیروزی روز گذشته تیم ملی هاکی مقابل بلژیک و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی اظهار داشت: بازی خوبی را ملی پوشان ایرانی به نمایش گذاشتند. با توجه به اینکه نتیجه را 3 بر یک واگذار کرده بودیم اما بازیکنانم به خوبی به بازی برگشتند و کار را به ضربات پنالتی کشاندند. در نهایت پیروز شدیم و به مرحله نیمه نهایی صعود کردیم.