نکونام: برای قهرمانی باید همه تیمها را ببریم


نکونام می‌گوید ملوان تیم خوبی است که یک نیمه هم استقلال را شکست داد.

نکونام: برای قهرمانی باید همه تیمها را ببریم

* با آب و هوای انزلی چالش خواهیم داشت
معمولا تیم‌هایی که از لیگ یک بالا می‌آیند، کارشان چند هفته اول و شاید کل فصل سخت است چون جو و اتمسفر لیگ‌برتر با لیگ یک فرق دارد. به هر حال من می‌دانم که ما فردا بازی راحتی نداریم و برای گرفتن ۳ امتیاز، باید به اندازه بازی با تیم‌های بزرگ لیگ، انرژی و تمرکز داشته باشیم. یکی از چالش‌های اصلی ما در بازی فردا، شرایط آب‌وهوایی بندر انزلی است. با توجه به بارندگی چند روز اخیر، امیدوارم کیفیت چمن طوری باشد که بتوانیم روی زمین فوتبال بازی کنیم.


کد خبر : 1842873 |
18 شهریور 1401 ساعت 19:28 |
540 بازدید |

0
دیدگاه

هیچ بازی آسانی نداریم؛

* ملوان نتیجه نگرفته چون بی تجربه است
درست است که ملوان در جدول تیم آخر است ولی اگر نگاهی به ۵ دیدار قبلش بیندازیم، می‌بینیم که شایسته رتبه بهتری بوده. بازی قبل با گل به خودی به تیم پرستاره و متمول گل‌گهر باختند، هفته قبل‌تر یقه ذوب را گرفتند که خودش یقه تیم‌هایی مثل پرسپولیس و سپاهان را گرفته‌. یک بازی خیلی خوب با نساجی هم داشتند. حتی جلوی استقلال هم یک نیمه برنده بودند. به نظر من دلیل نتیجه نگرفتنشان تا اینجای لیگ، بی‌تجربگی بوده است.

* لیگ امسال بازی آسان ندارد
بعضی‌ها می‌گویند فولاد بازی‌های سختش همان چهار پنج هفته اول بوده و از این به بعد کارش راحت‌تر است. من ابدا چنین اعتقادی ندارم. در لیگ امسال بازی آسان و تیم از پیش‌ برنده نداریم.

* از نمایش بازیکنانم راضی‌ام
ملوان یکی از دوست‌داشتنی‌ترین تیم‌های لیگ است. قطعا بیشتر فوتبالی‌ها دوست ندارند این تیم و تیم‌های پرطرفدار را پایین جدول ببینند. از پس‌فردا برای ملوان در ادامه فصل آرزوی موفقیت می‌کنم! از نمایش و نتیجه‌ای که شاگردانم در ۳ بازی از ۵ بازی گذشته داشته‌اند، راضی‌ام اما تیمی که می‌خواهد مدعی باشد باید بتواند در همه بازی‌ها، چه مقابل تیم‌های پرستاره و چه تیم‌های متوسط نتیجه بگیرد و فردا مثل تمام مسابقات نیاز به تمرکز کامل و نمایش بی اشتباه داریم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.منبع

به گزارش “ورزش سه”، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد در نشست خبری پیش از بازی با ملوان بندانزلی حضور یافت و در خصوص این دیدار نظرات خود را اظهار کرد و گفت که دیدار با ملوان بازی دشواری برای تیمش خواهد خواهد بود.