نکونام: دیدار آسانی با ملوان نخواهیم داشت


فولاد خوزستان فردا در دیدار برابر ملوان بندر انزلی قرار خواهد گرفت.

نکونام: دیدار آسانی با ملوان نخواهیم داشت


کد خبر : 1842873 |
18 شهریور 1401 ساعت 19:28 |
10.5K بازدید |

14
دیدگاه

به گزارش ورزش سه به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد در کنفرانس خبری پیش از دیدار با ملوان گفت: بعضی‌ها می‌گویند فولاد بازی‌های سختش همان چهار پنج هفته اول بوده و از این به بعد کارش راحتتر است. من ابدا چنین اعتقادی ندارم. در لیگ امسال بازی آسان و تیم از پیش‌باخته نداریم. ملوان در جدول تیم آخره است ولی اگر نگاهی به ۵ تا بازی قبلش بیندازیم، می‌بینیم که شایسته رتبه بهتری بوده. بازی قبل با گل به خودی به تیم پرستاره و متمول گل‌گهر باختند، هفته قبلتر یقه ذوب را گرفتند که خودش یقه تیم‌هایی مثل پرسپولیس و سپاهان را گرفته‌. یک بازی خیلی خوب با نساجی هم داشتند. حتی جلوی استقلال هم یک نیمه برنده بودند. 
وی افزود: به هر حال من می‌دانم که ما فردا بازی راحتی نداریم و برای گرفتن ۳ امتیاز، باید به اندازه بازی با تیم‌های بزرگ لیگ، انرژی و تمرکز داشته باشیم. یکی از چالش‌های اصلی ما در بازی فردا، شرایط آب‌وهوایی انزلی است. با توجه به بارندگی چند روز اخیر، امیدوارم کیفیت چمن طوری باشد که بتوانیم روی زمین فوتبال بازی کنیم.
نکونام در پایان گفت: ملوان یکی از دوست‌داشتنی‌ترین تیم‌های لیگ است. قطعا بیشتر فوتبالی‌ها دوست دارند این تیم و تیم‌هایی مثل صنعت‌نفت آبادان را همیشه در لیگ‌برتر جدول ببینند. برای ملوان در ادامه فصل آرزوی موفقیت می‌کنم. از نمایش و نتیجه‌ای که شاگردانم در ۴ بازی از ۵ بازی گذشته داشته‌اند، راضی‌ام اما تیمی که می‌خواهد مدعی باشد باید بتواند در همه بازی‌ها، چه مقابل تیم‌های پرستاره و چه تیم‌های متوسط نتیجه بگیرد.منبع