نگرانی سرمربی عربستان برای جام جهانی ۲۰۲۲

وی در ادامه گفت: ما با فوتبال زندگی می‌کنیم و باید خودمان را با شرایط تطبیق‌ دهیم. این یکی از ویژگی‌های خوب انسانی است که باعث می‌شود با شرایط محیطی و مواقع اضطراری سازگار باشد. من دائما به بازیکنانم می‌گویم باید آماده‌ بازی با آرژانتین و آماده جام جهانی باشند.


کد خبر : 1853741 |
24 آبان 1401 ساعت 23:26 |
5.7K بازدید |

6
دیدگاه

رنار: چنین سطحی باید آنجا داشته باشیم

سپس سرمربی عربستان گفت: به بازیکنان من اعتماد کنید. شما آن‌ها را خوب می‌شناسید پس باید صبور باشیم. چرا که در تورنمنت قدرتمندی بازی می‌کنیم و وظیفه تمام مجموعه این است که صبور باشند و اعتماد کنند. به این وسیله همه به تیم ملی عربستان افتخار خواهند کرد.


سرمربی فرانسوی عربستان می‌گوید اگر به بازیکنان او اعتماد شود، افتخار آفرینی خواهند کرد.

نگرانی سرمربی عربستان برای جام جهانی ۲۰۲۲

به گزارش “ورزش سه” هروه رنار سرمربی فرانسوی تیم ملی عربستان در نشست مطبوعاتی قبل از بازی تدارکاتی با کرواسی گفت: بازیکن من آنچه را که باید انجام بدهند بدون توجه به نتیجه این مسابقه، انجام خواهند داد. ما مسابقات دوستانه بسیار زیادی انجام داده‌ایم اما مهم‌ترین مسئله برای من این است همان سطحی که در مسابقات دوستانه داریم، در جام جهانی هم داشته باشیم.

رنار در پایان در خصوص خط زدن فهد المولد گفت: دلتنگ او می‌شوم. چون بازیکن مهمی است و در مسابقات مقدماتی ۴ گل زده و ۴ پاس گل داده اما بازیکن که جانشین او شده، بازیکن بسیار خوبیست.منبع