نیازمند دقیق‌ترین دروازه‌بان لیگ بیست و دوم

به گزارش “ورزش‌سه”، احتمالا جمله عبدالله ویسی که پس از قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم به شوخی در یکی از مصاحبه‌های خود گفت ” دروازه‌بان خوب از پدر و مادر خوب هم بهتر است”، سال‌ها به خاطر آورده خواهد شد. موهبتی که البته این روزها سه تیم سپاهان، پرسپولیس و استقلال از آن بهره‌مندند و نیازمند، بیرانوند و حسینی آنقدر عملکرد خوبی ارائه می‌کنند که نبود آنها در چارچوب دروازه‌ تیم‌شان خیلی زود به چشم می‌آید.


کد خبر : 1868630 |
16 بهمن 1401 ساعت 11:53 |
940 بازدید |

1
دیدگاه

با ارسال بیشترین پاس به مقصد؛

رقابت قهرمانی لیگ بیست و دوم البته همچنان ادامه دارد و با بازگشت حسین حسینی به چارچوب دروازه استقلال این نبرد جذاب‌تر از گذشته طی 12 هفته باقی مانده دنبال خواهد شد.

1790363منبع

این روزها سپاهان و پرسپولیس با امتیاز 36 به ترتیب اول و دوم هستند و استقلال هم با 33 امتیاز در این تعقیب این دو تیم قرار دارد و این مهم اگر سه سنگربان آماده نداشتند، احتمالا به سختی محقق می‌شد.


سه مدعی اصلی فتح رقابت‌های این فصل لیگ برتر، بهترین دروازه‌بان‌های حاضر در مسابقات را هم در اختیار دارند.

نیازمند دقیق‌ترین دروازه‌بان لیگ بیست و دوم

با این حال نکته مهم دیگری که گلرهای سه تیم مدعی را از سایر دروازه‌بانان لیگ متمایز می‌کند، عملکرد آنها در بازیسازی تیمی است که نیازمند توانسته با ارسال دقت پاس حدود 86 درصد بالاتر از دو دروازه‌بان دیگر قرار بگیرد و بیرانوند هم با ثبت دقیقت پاس 81 درصد در رتبه دوم قرار گرفته است.

بیرانوند با 12 کلین شیت و نیازمند (سنگربان سپاهان از بازی هفته سوم به اردوی سپاهان اضافه شد) و حسینی با 8 کلین شیت رتبه‌های اول و سوم جدول کلین شیت مسابقات را در اختیار دارند و البته حسین پورحمیدی با 11 کلین شیت، و کریستوفر کنت با 9 کلین‌شیت جزو برترین گلرهای لیگ برتر هستند.

1793564