نیمار گل را تقدیم چه کسی کرد؟(عکس)

این ستاره سلسائو در دقایق ۱۹ و ۲۷ هم دو بار به قلب دفاع کره جنوبی زد و قصد ایجاد فرصت گلزنی مجدد برای خود داشت که فقط توانست یک کرنر بگیرد و حملات تیمش را بی‌اثر بگذارد.


فوق ستاره سلسائو در بازگشت به میادین خیلی زود مقابل کره گلزنی کرد.

نیمار گل را تقدیم چه کسی کرد؟(عکس)


کد خبر : 1857606 |
14 آذر 1401 ساعت 23:06 |
39.1K بازدید |

4
دیدگاه

شماره ۱۰ فقط ۱۳ دقیقه زمان خواست؛

نیمار که با چهره جدید و موهای زرد رنگ پای به دیدار مقابل کره جنوبی گذاشته بود، به شیوه خاص خود با گام‌های کوتاه به سمت نقطه پنالتی و ضربه بغل پای زمینی به سمت راست، گل دوم سلسائو را به ثمر رساند تا خیلی زود کار کره جنوبی را در این مرحله یکسره کنند.

نیمار که آخرین گل خود برای برزیل را دو ماه و نیم قبل در جریان دیدار تدارکاتی مقابل تونس به ثمر رسانده بود، در دقیقه ۱۳ مسابقه امشب برابر کره جنوبی پنالتی به دست آمده برای تیمش را به زیبایی و ضربه آرام به گوشه دروازه تبدیل به گل کرد.

برزیل روی حرکت ریچارلیسون صاحب یک ضربه پنالتی شده بود و رافینیا توپ را برداشت تا ضربه را بزند، اما در لحظه آخر در اقدامی جالب که تشویق تماشاگران برزیل را به همراه داشت، تصمیم گرفت توپ را به نیمار بدهد و این بازیکن پشت توپ بایستد.

به گزارش “ورزش سه”، شروع جام جهانی برای نیمار تلخ و ناراحت کننده بود و او که قصد داشت یک جام متفاوت برای خود و برزیل رقم بزند، در نخستین بازی مرحله گروهی مقابل صربستان مصدوم شد و در دقیقه ۷۹ از زمین بیرون رفت که همین آسیب دیدگی اجازه نداد او در دو بازی به میدان برود، اما فوق ستاره سلسائو امشب بازگشت درخشانی به میادین داشت.

نیمار پس از گلزنی مقابل کره که نخستین گل خود در جام جهانی ۲۰۲۲ بود، به سمت پشت نیمکت تیمش و جایی که الکس تلس، مدافع مصدوم برزیل حضور داشت، رفت و این بازیکن که در جایگاه تماشاگران نشسته بود را در آغوش گرفت و گل را تقدیم او کرد که تصاویر او توسط عکاس “ورزش سه” ثبت شد:منبع

نیمار پس از اینکه در فهرست برزیل مقابل سوئیس و کامرون غایب بود و احتمال می‌رفت در دیدار مرحله یک‌هشتم نهایی برابر کره جنوبی هم غایب باشد، امشب با نظر تیتو در جمع ۱۱ نفر اصلی قرار گرفت و خیلی زود تیمش را به دومین گل بازی رساند.