نیک‌نفس: من الان خِرِ چه کسی را بگیرم!

او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: از این طرف پولهایمان است و از طرف دیگر برای تیم مهم تر حضور در آسیا است. با این تیم حرف های زیادی برای گفتن در آسیا داریم. به قول آن بنده خدا، آن کاراکتر در آن فیلم که می گفت: «من الان خِرِ کیو بگیرم؟!» دو هفته نتیجه نگیریم، همه سریع مصاحبه می کنند و می گویند این ها باید جریمه بشوند و فلان شوند! ولی الان معلوم نیست کجابند؛ نه حرفی می زنند، نه سر تمرین می آیند و نه…

او ادامه داد: از مسئولان باید بپرسید چطور می شود که ما پارسال و امسال از آسیا حذف می شویم؟ این عمر و جوانی ما است. دوست داشتیم روزهای خوبی را در آسیا داشته باشیم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. یک بار زندگی می کنیم و یکبار فوتبال حرفه ای بازی می کنیم. بهترین سال های عمرمان است. می توانیم در آسیا خیلی کارهای مهمی برای خودمان، برای مردم و برای کشورمان کنیم و افتخار آفرینی کنیم. به همین راحتی نمی دانم به خاطر کم کاری است یا چیز دیگری ، ما باید سوخت بدهیم.


کد خبر : 1898451 |
11 فروردين 1402 ساعت 22:48 |
1K بازدید |

0
دیدگاه

آنهایی که مصاحبه می کردند، الان کجایند؟

نیک نفس در پایان افزود: از خودشان بپرسید که چرا نیامدند. هرکسی باید کار خودش را بکند. من بازیکن باید کارخودم را بکنم، مربی همینطور و… من در چم و خم کار نیستم که بدانم مقصر اوضاع کیست، ولی باشگاه بزرگ استقلال نباید یک پشتوانه ای داشته باشد که بتواند بدهی هایش را بدهد؟ من واقعا فقط تاسف می خورم.منبع

هافبک استقلال افزود: خارج از بحث حذف از لیگ قهرمانان، لیگ یکماه دیگر تمام می شود و ما یک سوم مبالغ قراردادمان را گرفته ایم! با این وجود نه حرف و حدیثی است و نه اعتصابی. بچه ها بهترین بازی شان را می کنند. فقط می توانیم حرص بخوریم.

نیک نفس در پاسخ به این پرسش که میلیاردها تومان پول در باشگاه استقلال کجا رفته، گفت: به خدا از این مسائل خبر ندارم. خودم از قرارداد سال گذشته ام طلب دارم. چکی در دستم است که برای برج 7 یا 8 پارسال است و هنوز پاس نشده و مربوط به قرارداد سال گذشته! امسال هم که یک سوم قراردادم را گرفته ام. با این وجود همه تلاشمان را می کنیم.

به گزارش “ورزش سه”، زبیر نیک نفس بعد از برد استقلال مقابل ذوب آهن در جمع خبرنگاران درباره حذف تیمش از لیگ قهرمانان آسیا گفت: اوضاع خیلی سخت است. از یک طرف تمرکز و حال خوبمان را برای بازی های حساس لیگ نگه داریم. برای هواداران باید همه تلاشمان را بکنیم. اما از طرف دیگر فکر و ذکر ماجرایی است که پیش آمده.

هافبک استقلال درباره اینکه هواداران با وجود برد خوشحال نبودند، گفت: ما امسال تیم مان شرایط فوق العاده ای دارد و با این تیم در آسیا حرف های زیادی برای گفتن می توانیم داشته باشیم. پارسال آنطور حذف شدیم و امسال اینجوری.


هافبک استقلال می گوید از سال گذشته طلبکار است و امسال هم در فاصله 6 هفته تا پایان لیگ فقط یک سوم قراردادش را دریافت کرده است.

نیک‌نفس: من الان خِرِ چه کسی را بگیرم!