هافبک بارسلونا از جدایی منصرف شدکد خبر : 1866407 |
03 بهمن 1401 ساعت 18:50 |
4.1K بازدید |

0
دیدگاه

کسیه تا پایان فصل می‌ماند


فرانک کسیه به ژاوی اطلاع داده است که از جدایی منصرف شده و تا پایان فصل در بارسا خواهد ماند.

هافبک بارسلونا از جدایی منصرف شد

به گزارش “ورزش سه”، ماه گذشته بود که ادعا شد فرانک کسیه، هافبک ساحل عاجیِ بارسلونا، از وضعیتش در نوکمپ راضی نیست و قصد دارد که در انتقالات زمستانی از جمع آبی و اناری‌ها جدا شود.

1758232

این هافبک 25ساله در تابستان با انتقالی آزاد از آث میلان به جمع بلوگرانا پیوست. او از بازیکنان کلیدی استفانو پیولی محسوب می‌شد و نقش مهمی هم در قهرمانی اسکودتوی فصل گذشته میلان داشت.
با وجود میل و علاقه‌ای که کادرفنی و مدیریت میلان به خصوص پائولو مالدینی به تمدید با او داشتند، کسیه بدون اینکه پولی از این انتقال عاید میلان شود، راهی بارسا شد. او تا اینجای فصل در همه رقابت‌ها 19 بازی به میدان رفته، 2 گل زده و 2 پاس گل داده است و البته در بیشتر آنها کار را از روی نیمکت شروع کرد.

1756452

طبق ادعای آاس، کسیه که تصمیمی جدی برای جدایی داشت و شایعاتی در مورد معاوضه او با مارسلو بروزوویچ هم به گوش می‌رسید، به ژاوی اطلاع داده است که تا پایان فصل ماندنی است و تلاش می‌کند جایگاهش در ترکیب اصلی را پیدا کند. ژاوی همواره از کسیه به عنوان یک بازیکن مهم برای بارسا یاد کرده، اما واقعیت این است که او در حضور هافبک‌هایی چون گاوی، پدری، بوسکتس و دی‌یونگ، جایی در ترکیب ثابت بارسا ندارد.منبع