هافبک یوونتوس بازی ایران – آمریکا را از دست داد؟

علاوه بر او، مت ترنر دروازه‌بان تیم آرسنال که آماده دومین بازی متوالی خود برای توپچی‌ها می‌شد، به دلیل مشکل کشاله ران جای خود را به رمزدیل داد. این در حالی است که جاش سارجنت هافبک اثرگذار نوریچ نیز به دلیل مصدومیت ساق پا در دیدار این هفته غایب بود.

نکته جالب در مورد مک‌کنی این است که او دوازدهمین مصدوم حال حاضر یوونتوس است و به طور قطع در بازی با پاری سن ژرمن حضور نخواهد داشت.منبع

به گزارش “ورزش سه”، تیم‌ملی آمریکا در حالی خود را آماده دیدار با ایران می‌کند که مصدومان نسبتا زیادی در فهرست این تیم دیده می‌شوند و حالا یک نام دیگر نیز به این سیاهه اضافه شده است: وستون مک‌کنی.


مصدومیت وستون مک‌کنی نگرانی‌ها درباره او برای حضور در جام جهانی را به اوج رسانده‌ است.

هافبک یوونتوس بازی ایران - آمریکا را از دست داد؟


کد خبر : 1851237 |
10 آبان 1401 ساعت 10:31 |
328 بازدید |

0
دیدگاه

مصدومیت نگران‌کننده وستون مک‌کنی؛

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت میزان دوری او از میادین را دو هفته اعلام کرده اما ممکن است این زمان یک هفته دیگر هم افزایش یابد تا قراردادن او در لیست نهایی تیم ایالات متحده، چالش ویژه گرگ برهالتر باشد.

هافبک ۲۴ ساله یوونتوس که این فصل در ۱۱ بازی سری‌آ و ۵ دیدار لیگ قهرمانان اروپا برای تیمش به میدان رفته، در نیمه اول بازی با لچه از ناحیه ران آسیب دید و بین دو نیمه از زمین خارج شد.

همچنین باشگاه سلتاویگو از میدوکیت لوکا دلا توره هافبک این تیم خبر داد و گفت که این بازیکن سه هفته از میادین دور خواهد بود.
تیم ملی آمریکا در گروه دوم جام جهانی به مصاف ولز، انگلیس و ایران می‌رود و امید زیادی به صعود دارد.