هردمن: به کرواسی یک اینچ هم نباید فضا داد

عملکرد کانادا در مقابل کرواسی
به نظرم نقطه عطف این بازی لحظه‌ای بود که کرواسی گل دوم را زد. از آن به بعد مرکز ثقل بازی به سود آنها تغییر کرد. کروات‌ها در تغییر فاز از دفاعی به هجومی و برعکس عالی کار می‌کنند و این نقطه قوت اصلی‌شان بود. شما حتی اگر یک اینچ فضا در اختیار کروات‌ها قرار بدهید آنها کارتان را از همان فضای اندک تمام می‌کنند.

به گزارش “ورزش سه”، کانادا امشب در دومین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف کرواسی رفت و با نتیجه 4-1 شکست خورد. با توجه به شکست کانادایی‌ها در بازی اول آنها با پذیرش باخت مقابل کرواسی از دور رقابتها کنار رفتند و بازی سوم‌شان تشریفاتی خواهد بود.

این دومین حضور کانادا در جام جهانی است. آنها اولین بار در سال 1986 و جام جهانی به جام جهانی راه یافتند و بعد از 36 سال در قطر بار دیگر بازی کردن در جام جهانی فوتبال را تجربه کردند.

به بازیکنان کانادا افتخار می‌کنم
به خاطر عملکرد بچه‌ها به همه آنها افتخار می‌کنم. در این بازی لحظاتی بود که بازیکنان ما نشان دادند استحقاق بازی در بالاترین سطح دنیا را دارند. بهترین لحظه بازی امروز لحظه به ثمر رسیدن گل ما و شادی بازیکنان بود. همه می‌دانستیم در خانه، از شرق تا غرب کشور پهناورمان، مردم همه جا در حال جشن و شادی هستند. لحظه بی‌نظیری بود.منبع شاگردان جان هردمن امشب خیلی زود به گل رسیدند و در دقیقه 2 توسط آلفونسو دیویس به گل رسیدند اما کروات‌ها در نیمه اول دو گل به ثمر رساندند و در نیم دوم هم دو گل دیگر وارد دروازه کانادایی‌ها کردند تا تیم هردمن با یک شکست پرگل حذف خود از جام جهانی را قطعی ببیند.


جان هردمن، سرمربی کانادا، می‌گوید با وجود حذف شدن تیمش از جام جهانی قطر به خاطر عملکرد بازیکنان کانادا در دو بازی اول خود در این جام به آنها افتخار می‌کند.

هردمن: به کرواسی یک اینچ هم نباید فضا داد

سرمربی کانادا در پایان مسابقه به خبرنگاران گفت:


کد خبر : 1855984 |
06 آذر 1401 ساعت 22:59 |
2.8K بازدید |

0
دیدگاه