هری کین: انتقادات به ما مقابل ایران کمک می کند

هری کین به نکته جالبی در مورد بازی در ترکیب تیم انگلیس اشاره می کند و معقتد است بازی در تیم ملی انگلیس همیشه روی بازیکن فشار ایجاد می کند، چون انتظارات از تیم بالاست و عدم نتیجه گیری سبب انتقاد می شود. اما با این حال به باور مهاجم تاتنهام همیشه در تورنمنت های مهم به اندازه کافی برای او و دیگر هم تیمی هایش انگیزه برای درخشش و قهرمانی وجود داشته است.


کد خبر : 1853463 |
23 آبان 1401 ساعت 12:16 |
738 بازدید |

0
دیدگاه

قهرمان نشدن در جام جهانی چه فایده ای دارد؟

به گزارش “ورزش سه”، انگلیس برای در آغوش گرفتن جام به اندازه کافی ستاره در اختیار دارد و یکی از این ستاره ها مهاجم تاتنهام است؛ هری کین.

او می گوید برای فتح جام ابتدا باید آنرا باور داشته باشیم و صحبت هایش را در مصاحبه با اسکای اسپورت این چنین ادامه می دهد: من فکر می‌کنم یکی از تغییرات بزرگی که در چهار یا پنج سال گذشته داشتیم، این بود که قهرمانی را باور کردیم. این اشتباه است که غیر از این فکر کنیم. رفتن به جام جهانی و باور نکردن این که می‌توانید جام را به خانه بیاورید، چه فایده‌ای دارد؟


انگلیس چه بخواهد و چه نخواهد یکی از مدعیان فتح جام 2022 خواهد بود. به واقع این انتظاری است که اهالی فوتبال در بریتانیا از تیم دارند.

هری کین: انتقادات به ما مقابل ایران کمک می کند

دیدار نخست تیم مدعی قهرمانی در جام جهانی در برابر ایران خواهد بود. این بازی دوشنبه آینده 30 آبان ساعت 16:30 در شهر دوحه استارت خواهد خورد.منبع

انگلیس اما در حالی مهیای حضور در جام جهانی می شود که فشار بر ساوتگیت بعد از ناکامی در جام ملت ها افزایش پیدا کرده است، تا جایی که سرمربی تیم انگلیس از شاگردانش خواسته کمتر در فضای مجازی سیر کنند، چون آنجا برخی انتقادات ممکن است روی روحیه آنها تاثیر منفی بگذارد. با این حال هری کین می گوید: چند بازی بدون برد انتظارات را از تیم ما کاهش داده و این ممکن است به ما در بازی با ایران کمک کند. بازی اول واقعا مهم است. البته نتیجه نگرفتن در چند بازی منجر به جام جهانی می تواند به نفع ما باشد چرا که فشارها و انتظارات را از تیم ما کم می کند.