هشدار تباس به بارسا: از اهرم‌ مالی استفاده نکنید

او در این باره اظهار داشت:« باشگاه بارسلونا در هیچ مقطعی در خطر ورشکستگی قرار نداشت اما آنها باید این شرایط را به درستی کنترل کنند و بدون استفاده از اهرم مالی به کاهش سقف پرداخت دستمزد تا 400 میلیون یورو ادامه دهند.»
بارسا که با بدهی قابل توجه 1.5 میلیارد یورویی روبروست، برای تقویت تیمش در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی تصمیم گرفت که نزدیک به نیمی از سهام بارسا استودیو را به فروش برساند. 
آنها همچنین نیمی از حق پخش پرداختی از سوی سازمان لالیگا در طول 25 سال آینده را نیز به شرکت سیکس استریت واگذار کردند تا بتوانند مبالغ قابل توجهی را برای بهبود تراز مالی و جذب بازیکنانی چون روبرت لواندوفسکی و رافینیا هزینه کنند. 
 منبع


خاویر تباس، رییس لالیگا، به مدیران بارسلونا هشدار داد که سقف دستمزد پرداختی‌شان را بدون استفاده از اهرم مالی به 400 میلیون یورو برسانند.

هشدار تباس به بارسا: از اهرم‌ مالی استفاده نکنید

به گزارش “ورزش سه”، لالیگا امروز سقف دستمزدهای مالی 20 باشگاه حاضر در این رقابت‌ها را اعلام کرد و رشد قابل توجه بارسا واکنش بسیاری را در پی داشت. 
این باشگاه که پیش از این با تراز منفی 144 از شرایط خوبی برخوردار نبود، حالا سقف پرداخت دستمزدش را به لطف فعال کردن چهار اهرم مالی به 656 میلیون یورو رسانده است. 
با این حال تباس که پیش از این نیز به این باشگاه هشدار داده بود که نمی‌تواند قرارداد ژول کنده و مارکوس آلونسو را با استفاده از فعال کرد اهرم دیگری به صورت رسمی ثبت کند، این بار نیز تاکید کرد که آنها باید این شرایط را کنترل کنند و از فعال کردن مداوم اهرم‌های مالی دست بکشند. 


کد خبر : 1842901 |
18 شهریور 1401 ساعت 22:08 |
1.1K بازدید |

1
دیدگاه