همه شیفته رونالدو: از تهران تا کشتی کچ!

به گزارش “ورزش سه”، سفر کریستیانو رونالدو به ایران با کاروان النصر برای بازی مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و استقبال پرشوری که از اسطوره پرتغالی در تهران شد بار دیگر ثابت کرد رونالدو از چه محبوبیت بی‌نظیری در گوشه و کنار دنیا برخوردار است.

شرکت WWE در آوریل سال جاری توسط مالکان رقابتهای UFC خریداری شد و این مالکان جدید از علاقه‌مندان کریس رونالدو بوده و معتقدند نام این اسطوره دنیای وفتبال می‌تواند برند جدیدشان را به یکی از بزرگان دنیای سرگرمی تبدیل کند.منبع


شرکت کشتی نمایشی WWE قصد دارد برای بازاریابی مسابقات خود از کریستیانو رونالدو استفاده کند و با اسطوره پرتغالی قراردادی نجومی امضا خواهد کرد.

همه شیفته رونالدو: از تهران تا کشتی کچ!

صاحبان کسب و کارهای بزرگ بین‌المللی حالا بیش از پیش می‌دانند که حضور رونالدو به عنوان چهره تبلیغاتی چه تاثیری بر افزایش سود و درآمدشان خواهد داشت. بر اساس گزارش‌ها شرکت کشتی نمایشی WWE قصد دارد با کریس رونالدو قراردادی نجومی امضا کند تا از او به عنوان یک سفیر تبلیغاتی استفاده کند.

1927769


کد خبر : 1966611 |
28 شهریور 1402 ساعت 20:19 |
7.1K بازدید |

16
دیدگاه

کریس را بیاورید، پول در می‌آورید

این شرکت اعتقاد دارد صرف حضور رونالدو به عنوان مهمان در یکی از مسابقاتش کافی است تا صدها هزار دلار به سود شرکت اضافه شود. طبق برنامه‌ها در ماه نوامبر WWE یک مسابقه کشتی نمایشی در عربستان سعودی برگزار می‌کند و رونالدو به عنوان مهمان در آن حضور خواهد داشت.

رونالدوی 38ساله در حال حاضر بازیکن تیم النصر عربستان است. او در ژانویه گذشته قراردادی به ارزش 215 میلیون دلار در هر فصل با این باشگاه امضا کرد.