همه می‌دانیم که رونالدو در این رئال ۶۰ گل می‌زد

فابیو کوئنترائو، مدافع چپ سابق تیم ملی پرتغال و رئال مادرید، در دفاع از رونالدو گفت:«دوست نداشتم حرف بزنم و انگیزه‌ای هم نداشتم ولی مجبور شدم چون حرف هایی که علیه رونالدو می شنوم، منصفانه نیستند و آزارم می دهند. کسانی در مورد او قضاوت منفی می کنند که در دوران فوتبال‌شان نصف رونالدو هم نبودند. آنها نباید در مورد رونالدو حرف بزنند. شاید رونالدو در اندازه های گذشته خود ظاهر نشده ولی این انتقادات علیه او زشت هستند.»

کوئنترائو در پایان گفت:«می گویند رونالدو افت کرده ولی این دلیل دارد. در یونایتد با او بدرفتار کردند و من می دانم و شما هم می دانید که او اگر در رئال بازی می کرد، برای آنها 60 گل می زد. الان کریم بنزما برای رئال 40 گل می زند ولی شک نکنید که رونالدو برای این رئال مادرید گل‌های بیشتری می زد.»منبع

 به گزارش “ورزش سه”، رونالدو دو روز پیش اعلام کرد که با توافق مشترک و دو طرفه قراردادش را با باشگاه منچستریونایتد فسخ کرده است.  بحث تصمیم این بازیکن برای جدایی از جمع شیاطین سرخ از چند هفته قبل مطرح شده بود و مصاحبه با پیرس مورگان باعث شد که این اتفاق زودتر از موعد و پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی رخ دهد. 

کوئنترائو ادامه داد:«من با رونالدو سال ها هم تیمی بودم و او هرگز برای من و هیچ بازیکنی تعیین تکلیف نکرد. می گویند رفتار او با هم تیمی هایش بد است و اینکه در اردوی تیم ملی پرتغال نیز جو منفی ایجاد شده ولی همه اینها دروغند. غیرممکن است رونالدو و برونو قهر باشند. رونالدو انسانی فوق العاده است و همه دوستش دارند.»


فابیو کوئنترائو در دفاع از رونالدو گفت که ناکامی این بازیکن در یونایتد به خاطر بدرفتاری کادر فنی بوده و او در رئال می توانست 60 گل بزند.

همه می‌دانیم که رونالدو در این رئال 60 گل می‌زد

مصاحبه ای جنجالی از سوی رونالدو که در آن از باشگاه و نیز چند بازیکن قدیمی یونایتد به شدت انتقاد کرد و البته حرف های او واکنش های منفی زیادی نیز به همراه داشت. برخی منابع ادعا کرده اند که بازیکنان منچستر حتی برونو فرناندز، هموطن رونالدو، از او دلخور هستند و این قضیه در اردوی تیم ملی پرتغالی نیز تاثیر منفی گذاشته است.


کد خبر : 1855307 |
03 آذر 1401 ساعت 17:13 |
4.7K بازدید |

2
دیدگاه

انتقادات از او منصفانه نیست