هند نه، پنالتی هوادار- پرسپولیس شاید خطا!(عکس)کد خبر : 1940108 |
06 خرداد 1402 ساعت 00:09 |
17.5K بازدید |

13
دیدگاه

روایت جدید از صحنه مشکوک نیمه نهایی؛


این احتمال وجود دارد که داور مسابقه هوادار و پرسپولیس خطای بازیکن سرخ‌پوش را گرفته باشد، نه هند.

هند نه، پنالتی هوادار- پرسپولیس شاید خطا!(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در شرایطی موفق به کسب پیروزی سه بر یک در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی شد که تک گل تیم هوادار از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید؛ صحنه پنالتی که جنجالی شد و سرخ‌پوشان اعتقاد داشتند قبل از خطای هند علی نعمتی، توپ به دست مهاجم هوادار برخورد کرده ولی ممکن است داور بخاطر یک برخورد دیگر در محوطه سوت زده باشد.

پنالتی دوم هوادار در شرایطی اعلام شد که پس از توپ ارسالی از کرنر سمت راست زمین و قبل از اینکه برخورد خطا یا هند بین محمدجواد محمدی، مهاجم هوادار و علی نعمتی، مدافع پرپسولیس شکل بگیرد، یک برخورد مشکوک دیگر نیز در مقابل تیرک اول رخ داد که کارشناسان آن را مورد بحث قرار ندادند.

در زمان کرنرهای هوادار، سعید صادقی وظیفه مهار مسعود شجاعی را برای یارگیری داشت که در صحنه پنالتی اعلام شده، هافبک پرسپولیس برخوردی با شجاعی دارد که هر دو بازیکن نقش بر زمین می‌شوند و دو ثانیه بعد علی صفایی سوت می‌زند و نقطه پنالتی را نشان می‌دهد.

1880083

با وجود اینکه محمدجواد محمدی عنوان کرده قبل از هند، علی نعمتی پیراهن او را کشیده و مرتکب خطا شده یا بینندگان و کارشناسان بر این باور هستند که داور مسابقه خطای هند نعمتی را تشخیص داده، اما ممکن است در این بین خطای سعید صادقی روی مسعود شجاعی گرفته شده باشد که این صحنه مورد بحث قرار نگرفته و احتمال دارد مباحث داوری پیرامون برخورد اتفاق افتاده را تغییر بدهد.

تعدادی از کارشناسان داوری تاکید داشتند قبل از خطای هند علی نعمتی، توپ به دست مهاجم هوادار برخورد کرده و باید هند به سود پرسپولیس گرفته می‌شد، اما برخورد سعید صادقی و مسعود شجاعی در محوطه جریمه سرخ‌پوشان مغفول مانده که ممکن است صفایی این صحنه را خطا گرفته باشد و در آن لحظه منتظر بود تا سرنوشت توپ را ببیند و بعد سوت را بزند که دو هند پیاپی هم اتفاق افتاد و نظرات را به آن سمت بُرد.منبع