هیات مدیره علیه ساپینتو، اردوی داخلی بهتر است

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا مخالفتی با برپایی اردوی تدارکاتی استقلال در خارج از کشور شده است یا نه؟ این چنین توضیح داد: نه کسی حرفی نزده و نامه‌ای هم به ما نرسیده که مثلا اینجا را قبول داریم و آنجا را قبول نداریم. وزارت ورزش دست باشگاه را باز گذاشته است اما ما هم باید صلاح خودمان را بهتر از دیگران در نظر بگیریم. تامین منابع مالی، پرداختی به بازیکنان و همه شرایط را در نظر می‌گیریم ولی به نظر من اردوی داخلی برای ما مناسب تر است.

محمد مومنی یکی از اعضای هیات مدیره در خصوص برپایی اردوی تیم استقلال در خارج از کشور و احتمالا دبی می گوید: برای حضور در تورنمنت پس از بررسی‌های باشگاه و اعلام مدیرعامل، وزارت ورزش هم حتما در جریان موضوع قرار خواهد گرفت و با هماهنگی این کار انجام می‌شود ولی فعلا اردوی داخلی را بیشتر مدنظر داریم تا از ظرفیت‌های داخلی کشور استفاده کنیم. در این زمینه باید توانایی مالی را هم در نظر بگیریم تا هم تیم سود ببرد و هم باشگاه دچار مشکل نشود.

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی تیم استقلال برنامه ریزی کرده بود شاگردانش در تعطیلات لیگ برتر به خاطر برگزاری جام جهانی در دوحه در پرتغال اردو بزنند اما این اردو به خاطر مشکلات مالی باشگاه رسما لغو شده است.

این در حالی است که علی فتح الله زاده، مدیر عامل باشگاه استقلال به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرد که وزارت ورزش و جوانان با برپایی اردوی تدارکاتی استقلال در خارج از کشور مخالف است اما اگر قرار باشد برای برگزاری بازی به امارات برویم موضوع متفاوت خواهد بود و شواری برون مرزی به ما اجازه خواهد داد.منبع


در حالی که ریکاردو ساپینتو علاقمند بود تیمش پیش از رویارویی با پرسپولیس اردوی خارجی برگزار کند، باشگاه استقلال بیشتر مایل به برپایی اردوی داخلی است.

هیات مدیره علیه ساپینتو، اردوی داخلی بهتر است


کد خبر : 1853621 |
24 آبان 1401 ساعت 11:25 |
918 بازدید |

0
دیدگاه