هیچکس مثل کاسمیرو شبیه روی کین نبوده است

به گزارش “ورزش سه”، پل اسکولز از عملکرد کاسمیرو در مدت کوتاهی که از حضورش در یونایتد می‌گذرد بسیار راضی است. او می‌گوید این ستاره برزیلی فراتر از یک هافبک دفاعی است و به سرعت خودش را در تیم اریک تن‌هاخ جا انداخته است.

اسکولز در این مصاحبه گفت: “کاسمیرو در زمین مثل یک مربی عمل می‌کند. از وقتی او به تیم ملحق شده تفاوت را به خوبی می‌توان احساس کرد. این هافبک برزیلی تجربه عظیمی دارد. به نظرم به اندازه کافی از او به خاطر این بازی‌های تماشایی تقدیر نشده است. من فکر نمی‌کردم او این‌قدر پاسور خوبی باشد. خیلی‌ها از لوکا مودریچ و تونی کروس به عنوان بازی‌سازهای رئال مادرید صحبت می‌کنند ولی این مرد به اندازه کافی قدر ندیده. او یک فوتبالیست استثنایی است.


کد خبر : 1872101 |
04 اسفند 1401 ساعت 20:40 |
548 بازدید |

0
دیدگاه

پل اسکولز:

کاسیمرو به دلیل محرومیت سه جلسه‌ای در بازی‌های قبلی یونایتد در لیگ برتر حضور نداشت ولی او هفته پیش در تساوی 2-2 تیمش مقابل بارسا در نوکمپ نقش مهمی بازی کرد و امشب در بازی مقابل بارسا در اولدترافورد هم در میدان خواهد بود.

1805053منبع

این اسطوره شیاطین سرخ در مصاحبه با سایت باشگاه کاسمیرو را با یکی دیگر از اسطوره‌های یونایتد مقایسه کرده و گفت هیچکس نمی‌تواند مثل کاسمیرو حضور روی کین را برای شیاطین سرخ تداعی کند.

1805051


پل اسکولز، ستاره سابق یونایتد، در آستانه دیدار امشب این تیم مقابل بارسا به ستایش از کاسمیرو پرداخت و این ستاره برزیلی شیاطین سرخ را با روی کین، اسطوره باشگاه، مقایسه کرد.

هیچکس مثل کاسمیرو شبیه روی کین نبوده است

خیلی این حرف را شنیده‌ام که کاسمیرو بهترین هافبک دفاعی دنیا است. ولی من او را هافبک دفاعی نمی‌دانم. او در یونایتد یک هافبک تمام ‌عیار است که در همه چیز دخالت دارد. شما او را در خط حمله می‌بینید، در حال دفاع کردن می‌بینید و گاهی هم می‌بینید که در حال کنترل بازی است. به نظرم در تمام این سال‌ها هیچکس به اندازه کاسمیرو شبیه به روی کین برای یونایتد بازی نکرده است.”

1805052