والنسیا: کل مستایا توهین نکرد، ۳ نفر شناسایی شدند

والنسیا با انتشار این بیانیه در سایت باشگاه ضمن اعلام شناسایی هواداران خاطی گفت هر هواداری که توسط دادگاه به جرایم نژادپرستانه محکوم شود تا پایان عمر حق ورود به ورزشگاه مستایا را نخواهد داشت. اما در این بیانیه تاکید شده که نباید همه هواداران حاضر در استادیوم را در توهینهای نژادپرستانه به وینیسیوس همدست دانست.


کد خبر : 1939443 |
02 خرداد 1402 ساعت 21:40 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه

در بیانیه باشگاه چنین آمده است:” باشگاه والنسیا تایید می‌کند که در ساعتهای گذشته با همکاری پلیس سه هوادار را که در دیدار مقابل رئال مادرید علیه وینیسیوس جونیور رفتار نژادپرستانه داشتند شناسایی کردیم. این سه نفر توسط پلیس دستگیر شده‌اند. باشگاه ما با مقامات مسئول همکاری می‌کند تا ریشه نژادپرستی در مستایا خشکانده شود. باشگاه والنسیا بار دیگر اتفاق‌های رخ داده را به شدت محکوم می‌کند و بر موضع همیشگی خود در نفی هر نوع نژادپرستی و خشونت تاکید دارد. هر شخصی که به این رفتارها محکوم شود مثل همیشه تا پایان عمر از حضور در ورزشگاه منع خواهد شد. ما نژادپرستی را تحمل نمی‌کنیم و این رفتارها جایی در باشگاه والنسیا ندارد”.

1878909منبع


باشگاه والنسیا اعلام کرد سه تماشاچی که در دیدار مقابل رئال مادرید به وینیسیوس توهین کرده بودند را شناسایی کرده است.

والنسیا: کل مستایا توهین نکرد، 3 نفر شناسایی شدند

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه والنسیا درباره اتفاقات دیدار این تیم با رئال مادرید و توهین‌های نژادپرستانه به وینیسیوس جونیور بیانیه‌ای صادر کرده و گفت سه تماشاچی که در این مسابقه به ستاره برزیلی رئال توهین کرده بودند را شناسایی کرده است. والنسیا در عین حال ادعاهای مطرح شده درباره اینکه کل استادیوم مستایا مشغول توهین به وینیسیوس بوده را به شدت تکذیب کرد.

1878907