والنسیا: کل مستایا توهین نکرد، ۳ نفر شناسایی شدندکد خبر : 1939443 |
02 خرداد 1402 ساعت 21:40 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه


باشگاه والنسیا اعلام کرد سه تماشاچی که در دیدار مقابل رئال مادرید به وینیسیوس توهین کرده بودند را شناسایی کرده است.

والنسیا: کل مستایا توهین نکرد، 3 نفر شناسایی شدند

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه والنسیا درباره اتفاقات دیدار این تیم با رئال مادرید و توهین‌های نژادپرستانه به وینیسیوس جونیور بیانیه‌ای صادر کرده و گفت سه تماشاچی که در این مسابقه به ستاره برزیلی رئال توهین کرده بودند را شناسایی کرده است. والنسیا در عین حال ادعاهای مطرح شده درباره اینکه کل استادیوم مستایا مشغول توهین به وینیسیوس بوده را به شدت تکذیب کرد.

1878907

والنسیا با انتشار این بیانیه در سایت باشگاه ضمن اعلام شناسایی هواداران خاطی گفت هر هواداری که توسط دادگاه به جرایم نژادپرستانه محکوم شود تا پایان عمر حق ورود به ورزشگاه مستایا را نخواهد داشت. اما در این بیانیه تاکید شده که نباید همه هواداران حاضر در استادیوم را در توهینهای نژادپرستانه به وینیسیوس همدست دانست.

در بیانیه باشگاه چنین آمده است:” باشگاه والنسیا تایید می‌کند که در ساعتهای گذشته با همکاری پلیس سه هوادار را که در دیدار مقابل رئال مادرید علیه وینیسیوس جونیور رفتار نژادپرستانه داشتند شناسایی کردیم. این سه نفر توسط پلیس دستگیر شده‌اند. باشگاه ما با مقامات مسئول همکاری می‌کند تا ریشه نژادپرستی در مستایا خشکانده شود. باشگاه والنسیا بار دیگر اتفاق‌های رخ داده را به شدت محکوم می‌کند و بر موضع همیشگی خود در نفی هر نوع نژادپرستی و خشونت تاکید دارد. هر شخصی که به این رفتارها محکوم شود مثل همیشه تا پایان عمر از حضور در ورزشگاه منع خواهد شد. ما نژادپرستی را تحمل نمی‌کنیم و این رفتارها جایی در باشگاه والنسیا ندارد”.

1878909منبع