والورده و لیائو، ستاره‌های امشب چمپیونزلیگ (عکس)

لیائو روی گل اولیویه ژیرو تاثیر مستقیمی داشت و پس از حرکت انفرادی برای او پاسی ارسال کرد که گل نکردنش کار بسیار دشواری بود. او پس از مسابقه جایزه بهترین بازیکن را به دست آورد.

1853967

در دیگر مسابقه امشب رئال مادرید در ورزشگاه استمفوردبریج میهمان چلسی بود. شاگردان کارلو آنچلوتی نتیجه بازی رفت را تکرار کردند و با دو گل رودریگو در مجموع 4 بر صفر پیروز شدند.

تیم میلان در خانه ناپولی به میدان رفت و با نتیجه یک بر یک متوقف شد اما در مجموع با توجه به برتری در مسابقه رفت با نتیجه دو بر یک به دور بعدی راه یافت. در شب اولین صعود میلان به دور نیمه نهایی پس از 16 سال،‌ رافائل لیائو ستاره درخشان روسونری بود.

به گزارش “ورزش سه”، در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب دو دیدار حساس برگزار شد.دو بازیکن اثرگذار امشب مسابقات یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شدند.

والورده و لیائو، ستاره‌های امشب چمپیونزلیگ (عکس)


کد خبر : 1921897 |
30 فروردين 1402 ساعت 01:01 |
3.4K بازدید |

7
دیدگاه

در شب برتری قهرمان اروپا برای صعود به دور بعدی، فدریکو والورده یکی از بازیکنان موثر در خط میانی بود و دومین گل رودریگو روی پاس او به ثمر رسید. او هم دیگر ستاره امشب میدان بود و جایزه بهترین بازیکن را به دست آورد. البته دو در حالی به این جایزه رسید که هر دو گل رئال توسط رودریگو به ثمر رسید اما در نهایت والورده به دلیل نمایش موثرش به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

1853968منبع