واکس خوردن کفش طارمی در دراگائو!


کد خبر : 1843137 |
20 شهریور 1401 ساعت 02:19 |
9.7K بازدید |

0
دیدگاه

خشم مقدس با گل و پاس گل

طارمی در شرایطی در این بازی ۸۶ دقیقه در زمین حضور داشت که پورتو در نهایت این بازی را با نتیجه ۳- ۰ به سود خود خاتمه داد تا صدرنشینی‌اش را تثبیت کند.

مهاجم ایرانی پورتو که در جدال هفته گذشته تیمش در لیگ قهرمانان اروپا برابر اتلتیکومادرید بابت تمارض از داور کارت زرد دوم را دریافت کرده بود تا از زمین اخراج شود، با انتقادات زیادی مواجه شده بود. با این حال سرمربی پورتو با اعلام حمایت قاطع از مهدی طارمی از وی به عنوان یکی از برترین فوتبالیستهای لیگ پرتغال یاد کرد و مهاجم ملی‌پوش ایرانی نیز امشب به بهترین شکل ممکن پاسخ این اعتماد و حمایت سرمربی‌اش را داد.

اوانیلسون زوج مهدی طارمی با این حرکت پاسخ پاس گل کامل طارمی را داد
تشویق شدید طارمی در ابتدای مسابقه در ورزشگاه خانگی پورتو. هواداران بابت اخراج بازی اتلتیکو مشکلی با ستاره ایرانی ندارند.منبع

طارمی در صحنه گل دوم نیز با سرعت بالای خود و توپ‌ربایی از مدافع حریف با گام‌های بلند نزدیک با محوطه جریمه و تک به تک با گلر چاوز شد اما در آخرین لحظه تصمیم گرفت در موقعیت بهتر، توپ را در آستانه دروازه خالی به هم‌تیمی‌اش بدهد و اینچنین پورتو با با ضربه آسان اوانیلسون با اندوخته مناسب راهی رختکن شد.

به گزارش “ورزش سه”، پورتو امشب در شرایطی برای حفظ صدرنشینی خود به مصاف چاوز رفت که مهدی طارمی در همان دقیقه سوم کار را برای حریف تمام کرد و با ضربه سر تمام کننده خود، گل اول این تیم را رقم زد.


مهاجم ایرانی پورتو بعد از اتفاقات جنجالی دیدار با اتلتیکومادرید، در بازی امشب با گلزنی و پاس گل به بازی برگشت.

واکس خوردن کفش طارمی در دراگائو!

نکته جالب اینکه طارمی بعد از این پاس خود در آستانه دروازه خالی به قدری از گل شدن آن اطمینان داشت که سرش را به سمت سکوها برگرداند و در انتظار شادی گل بعد از ضربه تمام کننده اوانیلسون بود.