واکنش سعادتمند به شایعه مدیرعاملی استقلال

مظلومی و کریمی در این خصوص اعلام کردند که یکی از مدیران سابق استقلال با خط دهی به کانال های مجازی این شایعات را راه انداخته است. کدهایی که اعضای هیات مدیره استقلال در این خصوص داده‌ بودند همه را به یاد احمد سعادتمند مدیرعامل سابق این باشگاه انداخت. به همین خاطر با سعادتمند تماس گرفتیم تا از جزییات ماجرا باخبر شویم.

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته در برخی کانال‌های مجازی و صفحات اجتماعی شایعاتی پیرامون برکناری علی فتح‌الله‌زاده از مدیریت استقلال مطرح شد. کشیده شدن این ماجرا به رسانه‌ها،‌سبب شد تا پرویز مظلومی و حجت کریمی دو عضو هیات مدیره باشگاه استقلال یک مساله مشترک را بیان کنند.

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا از وزارت ورزش کسی با شما برای مدیرعاملی مجدد تماس گرفته، گفت: «من با هیچ کس صحبتی در این خصوص نداشته‌ام.»

او در پایان افزود: «من در مسافرت هستم و از مطرح شدم چنین شایعاتی تعجب می‌کنم. از حرف‌های دوستان هم متعجب شدم. فقط امیدوارم مشکلات استقلال حل شود.»منبع


مدیرعامل سابق استقلال ضمن تعجب از اظهارات اعضای هیات مدیره باشگاه نسبت به شایعات موجود ابراز بی‌اطلاعی کرد.

واکنش سعادتمند به شایعه مدیرعاملی استقلال

سعادتمند درباره شایعات مربوط به مدیرعاملی خود در فضای مجازی تاکید کرد: من نمی‌دانم این مسائل از کجا آمده، ما که نه مصاحبه‌ای با رسانه‌ها داشتیم و نه گفت و گویی با کسی انجام دادیم. فقط امیدوارم مشکلات استقلال هرچه زودتر با تلاش آقای فتح‌الله‌زاده حل شود».

سعادتمند در گفت و گو با خبرنگار ما درباره موضوعات پیش آمده بیان کرد:‌«من حدود 3 ماه پیش با آقای فتح‌الله‌زاده تماس گرفتم و به ایشان تبریک گفتم و اعلام کردم که ایشان را دوست دارم و بدون هیچ حکمی به عنوان یک هوادار به صورت افتخاری حاضرم به استقلال کمک کنم. دوست داشتم و دارم بدون چشمداشت به باشگاه خودمون کمک کنم. دو سه هفته پیش که شایعاتی مطرح شد، بار دیگر با آقای فتح‌الله‌زاده تماس گرفتم و عرض کردم که این مسائل شایعه است و باز هم تاکید کردم آمادگی دارم به عنوان یک هوادار هر کمکی از دستم بربیاید به صورت افتخاری انجام بدهم.»

1531928

او صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: «الان که می‌شنوم این موضوعات پیش آمده و دوستان مصاحبه کردند، برایم خیلی جالب است و تعجب می‌کنم. اشکالی ندارد، امیدوارم آقای فتح‌الله‌زاده موفق باشد و بازهم اعلام می‌کنم اگر دوستان کمکی بخواهند دریغ نخواهم کرد.»


کد خبر : 1868627 |
16 بهمن 1401 ساعت 11:16 |
2.5K بازدید |

0
دیدگاه

از حرف‌های دوستان تعجب می‌کنم، فقط هوادار هستم

سعادتمند درباره مصاحبه‌های پرویز مظلومی و حجت کریمی تاکید کرد: «آقای مظلومی و آقای کریمی، همچنین آقای فتح‌الله‌زاده و آقای مومنی عزیزان من هستند. آنها دوستان عزیز من هستم. فکر می‌کنم باشگاه نیاز به آرامش دارد و ما هم به عنوان یک هوادار باید حمایت کنیم. در فضای مجازی خودم هم اعلام کردم که هوادار استقلال هستم. قطعا بالاترین سمت در باشگاه استقلال را هم نیز هواداران دارند. به همین خاطر تکرار می‌کنم که حاضرم به عنوان یک هوادار کاملا افتخاری و بدون هیچ حکمی به باشگاه محبوبم کمک کنم.»