واکنش عطایی به پیروزی شیرین برابر آرژانتین

عطایی با اشاره به کسب امتیاز در ست پنجم به نفع ایران گفت: خوشبختانه در این ست و در یک بازی پایاپای که شرایط سختی را برای بازیکنان ایجاد کرد، توانستیم کنترل بازی را به دست بگیریم و با پیروزی مسابقه را به پایان رساندیم.

وی ضمن تبریک به مردم ایران اضافه کرد: سعی می‌کنیم نوسانات را به حداقل برسانیم اما در این سطح مسابقات ممکن است چنین خطاهایی رخ دهد. این وضعیت برای تیم آرژانتین هم در ست دوم اتفاق افتاد، اما تلاش می‌کنیم خطاها کمتر شود و برای مسابقات سخت پیش رو کم خطاتر و با ثبات بیشتری بازی کنیم.منبع به گزارش “ورزش سه”، بهروز عطایی شب طاقت‌فرسا، پراسترس ولی شیرینی را مقابل آرژانتین پشت سر گذاشت. سرمربی ایران پس از پیروزی تیم ملی برابر آرژانتین بیان کرد: مسابقه بسیار خوبی بود. در شروع این تورنمنت مهم برابر تیم قدرتمند آرژانتین بازی داشتیم، پیش‌بینی می‌کردیم که رقابت سختی در پیش داشته باشیم و دو تیم با اطلاعات و آگاهی خیلی خوب مقابل هم قرار گرفتند و با برنامه بازی کردند.

وی ادامه داد: خداراشکر می‌کنم که بازیکنانم بازی خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشتند. دو تیم در بخش‌هایی از بازی دچار نوسان شدند. آرژانتین در ست دوم به‌رغم این‌که در امتیازات پیش بود، نتوانست رقابت را حفظ کند و ایران بر بازی مسلط شد. در ست چهارم این اتفاق برای تیم ایران افتاد، کنترل بازی را از دست دادیم و ست را واگذار کردیم.


سرمربی تیم ملی والیبال ایران می‌گوید تلاش می‌کنند در بازی‌های بعدی کم نوسان و کم خطا‌تر نشان دهند.

واکنش عطایی به پیروزی شیرین برابر آرژانتین


کد خبر : 1840707 |
06 شهریور 1401 ساعت 00:28 |
4.6K بازدید |

3
دیدگاه

پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی باشد؛