واکنش قاسم‌پور به شکست مقابل اسنایدر


قهرمان جهان به اتفاقات جام جهانی کشتی آمریکا واکنش نشان داد‌.

واکنش قاسم‌پور به شکست مقابل اسنایدر

قهرمان وزن ۹۲ کیلوگرم جهان درمورد استقبال مردم از کشتی گیران، گفت: مردم به ما محبت دارند و سعی کردیم با ورزش تا جایی که می‌توانیم برای آن‌ها انجام وظیفه کرده و دل‌شان را شاد کنیم‌. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را برای آن‌ها رقم زده باشیم و به عنوان یک هم‌وطن ورزشکار برای مردم انجام وظیفه کرده باشیم. از استقبال مردم هم ممنون هستیم‌.

وی درمورد شکست خود در یک وزن بالاتر مقابل کایل اسنایدر، گفت: شرایط وزنی من به شکلی بود که با حدود ۹۰ کیلوگرم در مسابقات شرکت کردم‌‌. در شرایطی که اسنایدر ۹۷ کیلو هم نبود بلکه ۹۹ کیلو بود و دو کیلو اضافه وزن داشت. حدود ۱۳ کیلو اختلاف داشتیم اما برای ارنج تیم و اینکه ضمن محک زدن خودم، کمکی به تیم کنم، در ۹۷ کیلوگرم کشتی گرفتم که وزن تخصصی من نبود و تاکنون در این وزن کشتی نگرفته بودم‌.  ان‌شاءالله تا جایی که می‌توانم انجام وظیفه کرده باشم.

به گزارش “ورزش سه” کامران قاسم‌پور در گفت و گو با خبرگزاری فارس، درمورد مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا، اظهار داشت: مسابقات خوبی بود‌. تیم ما هم توانست با نایب قهرمانی بازگردد. در شرایطی که ترکیبی از نفرات جوان و باتجربه را در اختیار داشتیم. می‌توانستیم قهرمان شویم ولی کشتی است و اتفاقاتی افتاد که نشد قهرمان شویم.


کد خبر : 1859077 |
23 آذر 1401 ساعت 08:07 |
298 بازدید |

0
دیدگاه

قاسم‌پور درباره حواشی ایجاد شده در آمریکا و طرح سوال غیر ورزشی از او که خیلی هم خوب پاسخ آن را داد، خاطرنشان کرد: ناخواسته این حواشی پیش آمد و در غربت برخی هم‌وطنان خودمان که نمی‌دانم چه دیدگاهی داشتند به ما که یک ورزشکار هستیم ‌بی‌احترامی و فحاشی کردند. ان‌شاءالله دیگر از این صحنه‌هه نبینیم و همیشه مسائل خوب در ورزش باقی بماند.

وی درمورد اینکه برخلاف این حاشیه سازان اندک مردم آمریکا استقبال خوبی از او داشته و سعی کردند با وی عکس یادگاری و امضاء بگیرند، گفت: آمریکایی ها به واسطه اینکه دو سالی بود با کشتی گیر هم‌وطنشان یعنی جیدن کاکس کشتی گرفتم، محبت و علاقه ای به من داشته و شرمنده‌ام کردند. این قضیه برای من خیلی قابل تقدیر بود و امیدوارم برخی مسائل خوب در ورزش باعث شود خوبی‌های ورزش بماند.منبع