واکنش قاسم‌پور به شکست مقابل اسنایدر

قاسم‌پور درباره حواشی ایجاد شده در آمریکا و طرح سوال غیر ورزشی از او که خیلی هم خوب پاسخ آن را داد، خاطرنشان کرد: ناخواسته این حواشی پیش آمد و در غربت برخی هم‌وطنان خودمان که نمی‌دانم چه دیدگاهی داشتند به ما که یک ورزشکار هستیم ‌بی‌احترامی و فحاشی کردند. ان‌شاءالله دیگر از این صحنه‌هه نبینیم و همیشه مسائل خوب در ورزش باقی بماند.

به گزارش “ورزش سه” کامران قاسم‌پور در گفت و گو با خبرگزاری فارس، درمورد مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا، اظهار داشت: مسابقات خوبی بود‌. تیم ما هم توانست با نایب قهرمانی بازگردد. در شرایطی که ترکیبی از نفرات جوان و باتجربه را در اختیار داشتیم. می‌توانستیم قهرمان شویم ولی کشتی است و اتفاقاتی افتاد که نشد قهرمان شویم.

وی درمورد اینکه برخلاف این حاشیه سازان اندک مردم آمریکا استقبال خوبی از او داشته و سعی کردند با وی عکس یادگاری و امضاء بگیرند، گفت: آمریکایی ها به واسطه اینکه دو سالی بود با کشتی گیر هم‌وطنشان یعنی جیدن کاکس کشتی گرفتم، محبت و علاقه ای به من داشته و شرمنده‌ام کردند. این قضیه برای من خیلی قابل تقدیر بود و امیدوارم برخی مسائل خوب در ورزش باعث شود خوبی‌های ورزش بماند.منبع


قهرمان جهان به اتفاقات جام جهانی کشتی آمریکا واکنش نشان داد‌.

واکنش قاسم‌پور به شکست مقابل اسنایدر


کد خبر : 1859077 |
23 آذر 1401 ساعت 08:07 |
298 بازدید |

0
دیدگاه

وی درمورد شکست خود در یک وزن بالاتر مقابل کایل اسنایدر، گفت: شرایط وزنی من به شکلی بود که با حدود ۹۰ کیلوگرم در مسابقات شرکت کردم‌‌. در شرایطی که اسنایدر ۹۷ کیلو هم نبود بلکه ۹۹ کیلو بود و دو کیلو اضافه وزن داشت. حدود ۱۳ کیلو اختلاف داشتیم اما برای ارنج تیم و اینکه ضمن محک زدن خودم، کمکی به تیم کنم، در ۹۷ کیلوگرم کشتی گرفتم که وزن تخصصی من نبود و تاکنون در این وزن کشتی نگرفته بودم‌.  ان‌شاءالله تا جایی که می‌توانم انجام وظیفه کرده باشم.

قهرمان وزن ۹۲ کیلوگرم جهان درمورد استقبال مردم از کشتی گیران، گفت: مردم به ما محبت دارند و سعی کردیم با ورزش تا جایی که می‌توانیم برای آن‌ها انجام وظیفه کرده و دل‌شان را شاد کنیم‌. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را برای آن‌ها رقم زده باشیم و به عنوان یک هم‌وطن ورزشکار برای مردم انجام وظیفه کرده باشیم. از استقبال مردم هم ممنون هستیم‌.