واکنش مس به انتخاب سرمربی جدیدکد خبر : 1939429 |
02 خرداد 1402 ساعت 20:26 |
1.2K بازدید |

0
دیدگاه


باشگاه مس کرمان اعلام کرد هیچ فشاری برای انتخاب سرمربی جدید نسبت به مدیریت این تیم وجود ندارد.

واکنش مس به انتخاب سرمربی جدید

به گزارش “ورزش سه”، در اطلاعیه جدید باشگاه مس کرمان پیرامون انتخاب سرمربی جدید آمده است:

«مدیریت باشگاه مس کرمان با استقلال کامل در جهت انتخاب سرمربی فصل آینده مس کرمان، روند گزینش سرمربی فصل آینده این تیم را سپری می‌نماید.

مطابق جو عمومی قابل انتظار پیرامون تیم مس کرمان در این روزها، شایعات و حواشی گوناگونی از انتخاب سرمربی فصل آینده مس کرمان منتشر می‌شود که هیچ‌یک از آن‌ها مورد تائید باشگاه مس کرمان نیست و هواداران عزیز اخبار رسمی در این باره را از مراجع اطلاع‌رسانی باشگاه مس کرمان دنبال کنند.

به طور قطع طی روزهای اخیر هیچ نهاد و یا شخصی، گزینه‌ای را برای هدایت فصل آینده تیم مس کرمان به مدیریت این باشگاه پیشنهاد نداده است و مدیریت باشگاه مس کرمان گزینه‌های مدنظر خود را بر اساس رزومه و سابقه فنی مورد ارزیابی قرار داده است تا در نهایت گزینه نهایی خود را که دارای سابقه‌ای قوی که صعود با تیم‌های مختلف نیز در این رزومه به چشم می‌خورد، پس از حصول توافقات نهایی  معرفی نماید و سرمربی جدید تیم کار خود را آغاز نمایند.

با اتمام بازی‌های لیگ یک این فصل فوتبال کشور به طور قطع روند انتخاب سرمربی فصل آتی مس کرمان نیز وارد مراحل نهایی خود خواهد شد و طی روزهای پیش رو با توافق کامل با یکی از گزینه‌های مدنظر، به عنوان سرمربی جدید مس کرمان رسما معرفی خواهد شد.

بار دیگر جای تاکید دارد که هواداران شریف مس کرمان به هیچ عنوان تحت تاثیر شایعات و حواشی مطرح شده در روزهای اخیر نباشند و این اطمینان را داشته باشند که مدیریت باشگاه مس کرمان بر اساس ارزیابی‌های فنی خود بهترین انتخاب را در راستای اهداف فصل آینده انجام خواهد داد.»منبع