واکنش مهاجری نسبت به نبود پزشک در نفت!


رضا مهاجری نسبت به کمبود امکانات در نفت مسجدسلیمان انتقاداتی را مطرح کرد.

واکنش مهاجری نسبت به نبود پزشک در نفت!

به گزارش “ورزش سه” رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار نفت مسجدسلیمان برابر ذوب‌آهن گفت: با توجه به اینکه پرواز ما تازه نشست، مستقیم به کنفرانس آمدیم. با شرایط سختی که گذراندیم، آرام آرام با تساوی هفته گذشته از این شرایط خارج شدیم. مقابل مس بازی پرفشار و پرزحمتی را گذراندیم و بعد از چند بازی که گل‌های بد می‌خوردیم، کلین‌شیت ارزشمندی داشتیم که مهمترین دستاورد ما بود.

وی در ادامه با تعریف از ذوب‌آهن گفت: مهدی تارتار از مربیان خوب فوتبال ایران است که جایگاه خود را به خوبی پیدا کرده. نوع فوتبال ذوب‌آهن و ما کاملاً مشخص است و تیمی که در بازی فردا تلاش و تفکر بیشتر داشته و در نهایت یک مقدار خوش‌شانس‌تر باشد، برنده است. با احترام به تیم فوتبال ذوب‌آهن، امیدوارم تیم پیروز ما باشیم و به تعطیلات برویم. امروز جلسه خوبی در اهواز با هیئت مدیره محترم و بازیکنان داشتیم و امیدوارم همکاری خوبی داشته باشند و مشکلات بچه‌ها را حل کنند تا با شرایط برابر با تیم‌های دیگر رقابت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره مشکل پزشک این تیم که به تعطیلی تمرینات نیز کشیده شد، گفت: متأسفانه نمی‌توانیم از واقعیت‌ فرار کنیم. ساختار ما اشکالاتی دارد و یکی از این مشکلات پزشک مقیم است و همین الان چند بازیکن ما با ویروس درگیر هستند که به خاطر زندگی اجتماعی است. متأسفانه نصف تیم با این قضیه درگیر شدند و خیلی‌ از بچه‌ها دو روز تمرین نکردند و تازه روز گذشته توانستند تمریناتی داشته باشند. یکی از مسائل امروز جلسه ما همین مسئله بود. امیدوارم در تعطیلات کاستی‌های کوتاه مدت را حل کنیم و در ادامه برای کاستی‌های بلندمدت برنامه‌ریزی کنیم.

مهاجری در مورد اینکه با تساوی هفته گذشته این تیم شرایط بهتری پیدا کرده است، گفت: فکر می‌کنم بعد از دو باخت غیرمنتظره با تساوی هفته گذشته به لیگ برگشتیم. در بازی با تراکتور یک گل زود هنگام خوردیم، اما با تعویض‌های خوب به بازی برگشتیم. در ادامه متأسفانه به دلیل کمبود بازیکن برای تعویض و حفظ نتیجه، بازی را در دقایق پایانی باختیم. مقابل مس رفسنجان فشرده‌تر بازی کردیم و دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم که همانطور که گفتم مهمترین دستاورد ما بود و باعث شد بچه‌ها اعتمادبه‌نفس خود را بازیابی کنند. در نهایت از بازی هفته گذشته جان سالم به در بردیم و امیدوارم مقابل ذوب‌آهن به شش بازی قابل دفاع ابتدایی بازگردیم.


کد خبر : 1850408 |
05 آبان 1401 ساعت 22:10 |
3K بازدید |

1
دیدگاه

این مورد باعث شده بازیکنانم آنفولانزا بگیرند

وی در پایان درباره مصدوم و محرومان این تیم گفت: باید ببینیم فردا وضعیت بازیکنان ما که درگیر ویروس بودند به چه صورت خواهد بود. امروز چند بازیکن ما تمرینات سبکی انجام دادند و امیدوارم در مدت زمان باقیمانده تا بازی شانس 90 دقیقه بازی یا حداقل یک نیمه را داشته باشند. امیدوارم تیم داوری نیز به گونه‌ای عمل کند تا دو تیم دغدغه‌ای نداشته باشند.منبع