واکنش نکونام به جنجال‌ها: یک استوری مشکوک! (عکس)

در نهایت باید دید حواشی این دیدار تا کجا پیش خواهد رفت. باشگاه فولاد با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از سرمربی پرسپولیس شکایت خواهد کرد و به نظر می رسد قصه های این بازی، سر دراز دارد.

1795650منبع

با این حال، سرمربی فولاد با انتشار یک استوری مشکوک در صفحه شخصی خود، به اتفاقات امروز واکنش نشان داد. در این تصویر که نکونام منتشر کرده، عکس شیری به نمایش گذاشته شده که این جمله روی آن درج شده است: «شیر برای اثبات قدرتش نیاز به جنگیدن با هر شغال و کفتاری ندارد، همان نگاهش کافیست.»


کد خبر : 1867132 |
08 بهمن 1401 ساعت 00:16 |
18.3K بازدید |

9
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، حواشی پس از دیدار میان پرسپولیس و فولاد همچنان ادامه دارد. اعتراضات به تصمیمات داوری، وجه مشترک دو تیم بود که حتی منجر به اخراج نکونام از کنار زمین شد. اما چیزی که آتش این درگیری ها را افزایش داد، صحبت هایی بود که یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی به زبان آورد.


جواد نکونام با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش، به جنجال های دیدار با پرسپولیس واکنش نشان داد.

واکنش نکونام به جنجال‌ها: یک استوری مشکوک! (عکس)

اما نکونام بدون اینکه با رسانه ای صحبت کند، استادیوم فولاد آره نا را ترک کرد و از آنجایی که هفته بعد نیز محروم است، احتمالا باید تا نشست خبری هفته نوزدهم برابر سپاهان منتظر واکنش او به این صحبت ها ماند.

سرمربی سرخپوشان در نشست خبری پس از بازی گفت: اتفاقاتی که در طول 90 دقیقه افتاد، حال آدم را از فوتبال و بازی کردن بد می‌کند. این بازی لجن بود. از شما می‌پرسم آیا اسم این بازی را می‌شود فوتبال گذاشت؟ اتفاقاتی که در طول این بازی افتاد حال آدم را از فوتبال بد می‌کند.

طبیعی بود که جملات گل محمدی با واکنش شدید فولادی ها همراه شود. پس از اینکه هاشمی نسب در همان کنفرانس خبری پاسخ حرف های یحیی را داد و دیگر مربیان و سرپرست فولاد نیز به این موضوع واکنش نشان دادند، همه در انتظار سرمربی جوان فولاد بودند تا نظر او را در خصوص این گفته ها بپرسند.