واکنش پوچ به برگشت مدافع حاشیه‌ساز: ساده بود!

این حواشی درنهایت منجر به نیمکت‌نشین شدن سیلوا در بازی چلسی مقابل استون ویلا در چارچوب مسابقات جام حذفی شد. پوچتینو درباره این تصمیم مدعی شده بود با خود سیلوا صحبت کرده و به‌نظر هر دو طرف بهترین تصمیم در آن مقطع همین بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، پس از توییت همسر تیاگو سیلوا پس از شکست ۴-۲ چلسی برابر ولورهمپتون مبنی بر اخراج پوچتینو، حواشی زیادی برای مدافع برزیلی ایجاد شد.

او همچنین درباره بازی دادن نیکلاس جکسون در پست وینگر گفت: «نمایش او در آن پست واقعا عالی بود. ما سعی می‌کنیم به بازیکنان کمک کنیم تا پست اصلی خود را پیدا کنند. او برای دویدن به فضا نیاز دارد، او سریع است و در کناره‌ها به تیم کمک می‌کند. او کارش فوق‌العاده است.»منبع


کد خبر : 2001748 |
23 بهمن 1402 ساعت 23:27 |
1.6K بازدید |

1
دیدگاه

با این حال تنبیه مدافع چلسی فقط یک هفته ماندگار بود و او امشب در ترکیب اصلی تیمش برای بازی مقابل کریستال پالاس قرار دارد. پوچتینو در مصاحبه پیش از بازی در مورد این تصمیم گفت: «بازگرداندن تیاگو سیلوا به تیم برایم تصمیم سختی نیست. تیاگو برای من و تیم بازی‌های زیادی انجام داده و از ته دل و باکیفیت بازی می‌کند.

1990268


مائوریسیو پوچتینو می‌گوید بازگرداندن تیاگو سیلوا به ترکیب برای او کار سختی نیست.

واکنش پوچ به برگشت مدافع حاشیه‌ساز: ساده بود!

هفته گذشته تغییراتی در تیم ایجاد کردیم و او برای استراحت بر روی نیمکت قرار گرفت. تصمیم درست برای این بازی حضور اکسل دیساسی و تیاگو سیلوا در دفاع بود.»