وضعیت عجیب آنسو فاتی: قدر نادیده‌ترین مهاجم بارسا

فاتی که تا پیش از شروع فصل اخیر یکی از ستاره‌های اصلی بارسا به حساب می‌آمد و گمان می‌رفت این باشگاه به هیچ وجه حاضر به از دست دادن او نیست حالا شرایطی کاملا متفاوت دارد. با اینکه مهاجم جوان اسپانیایی آمار گلزنی قابل توجهی دارد اما با اینحال نظر بارسا درباره او به شکلی اساسی تغییر کرده است.


کد خبر : 1942109 |
15 خرداد 1402 ساعت 18:14 |
3.1K بازدید |

0
دیدگاه

با اینحال ژاوی معتقد است که فاتی به دلیل فراز و نشیب‌های زیادی که در طول فصل دارد مهره تهاجمی مورد اعتمادی نیست. سرمربی بارسا این مهاجم جوان را چه از نظر روحیه و چه از نظر عملکرد فوتبالی قبول ندارد و ترجیح می‌دهد تیمش را با مهاجمان دیگری به میدان بفرستد. به این ترتیب می‌توان از آنسو فاتی به عنوان یکی از قدرنادیده‌ترین مهاجمان بارسا نام برد. منبع

در کل لالیگا هم تنها سه نفر میانگینی بهتر از آنسو داشته‌اند. علاوه بر لواندوفسکی دیگر بازیکنانی که از این نظر جلوتر از فاتی قرار دارند کریم بنزما (یک گل در هر 117 دقیقه) و بورخا ایگلسیاس (یک گل در هر 176 دقیقه) هستند.

1801297


آنسو فاتی دومین گلزن بارسلونا در لالیگا و چهارمین گلزن برتر این لیگ است اما او در بارسا با بی‌مهری مواجه است و این باشگاه برای فروش او تلاش می‌کند.

وضعیت عجیب آنسو فاتی: قدر نادیده‌ترین مهاجم بارسا

با وجود این آنسو فاتی در بارسلونا دومین بازیکنی است که بهترین آمار تهاجمی را داشته. او در این آمار چهارمین بازیکن برتر این فصل لالیگا است. این ملی‌پوش جوان اسپانیایی در 1824 دقیقه حضورش در میادین 10 گل به ثمر رسانده و میانگین گلزنی‌اش یک گل در هر 182 دقیقه بوده است. یعنی یک گل در هر دو بازی. در رختکن بارسا تنها بازیکنی که از این نظر آماری بهتر از او دارد روبرت لواندوفسکی، بهترین گلزن این فصل بارسلونا است.

فاتی فصل را با به ثمر رساندن دو گل مقابل مایورکا شروع کرد اما در مقابل سلتاویگو نیمکت‌نشین شد و بعد از ورود به میدان گلزنی کرد. آنسو در این فصل 51 بازی انجام داده و تنها در دو مسابقه اصلا در زمین حضور نداشته اما تعداد بازی‌های فیکس او 14 بوده است.

1883699

به گزارش “ورزش سه”، آینده آنسو فاتی در بارسا مشخص نیست اما با توجه به گزارش‌ها در اسپانیا به نظر می‌رسد در صورتی که بلوگرانا پیشنهادی خوب برای فاتی دریافت کند با کمال میل او را واگذار خوهد کرد.