ویارئال ۲-۳ رئال: از کابوس حذف تا صعودی شیرین

ادامه دارد…منبع

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان کارلو آنچلوتی که چند روز قبل در فینال سوپرکاپ اسپانیا مغلوب بارسا شده بودند، امشب هم در آستانه حذف از کوپا دل ری قرار گرفتند اما با یک نمایش خوب در نیمه دوم توانستند دو گل خورده را جبران کنند و با برتری 3-2 راهی مرحله بعد شوند.


رئال مادرید با پیروزی 3-2 مقابل ویارئال، به دور یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا صعود کرد.

ویارئال 2-3 رئال: از کابوس حذف تا صعودی شیرین

ویارئال بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 4 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک پرتاب اوت بود که جرارد مورنو در حالی که از طرف بازیکن رئال تحت فشار بود، به هر شکل ممکن توپ را به اتین کاپو رساند و او هم با یک ضربه غیرقابل مهار، توپ را به سقف دروازه رئال کوبید.
بعد از این گل رئال پیش کشید و در دقیقه 10، روی حرکت خوب فرلان مندی، این فده والورده بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.
حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه 18، پینو روی همکاری با اتین کاپو صاحب موقعیت شد اما نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند.
در ادامه رئالی ها بیشتر توپ ومیدان را در اختیار داشتند اما در دقیقه 32، چیزی نمانده بود که الکس بائنا برتری ویارئال را دو برابر کند اما حضور به موقع ناچو دروازه رئال را نجات داد.
بعد از نوبت بازیکنان رئال بود که روی دروازه میزبان حریف خطرساز شوند اما بعد از اینکه مندی یک فرصت خوب را از دست داد، رودریگو هم یک موقعیت بسیار عالی را هدر داد تا بازی همچنان با برتری ویارئال دنبال شود.
در دقایق پایانی نیمه اول بازیکنان ویارئال پیش کشیدند و در دقیقه 42 بود که این تیم به گل دوم رسید. باز هم روی حرکت خوب جرارد مورنو و پاس او بود که چوکووئزه با کورتوا تک به تک شد و با یک ضربه مطمئن کار را تمام کرد.
در ثانیه های پایانی نیمه اول ویارئال می توانست به گل سوم برسد اما واکنش خوب کورتوا روی ضربه پینو، دروازه رئال را نجات داد تا نیمه اول با همان دو گل به پایان برسد.
 


کد خبر : 1865678 |
30 دی 1401 ساعت 01:35 |
5.4K بازدید |

0
دیدگاه