ویزای امارات شهریار باطل شد!کد خبر : 1865645 |
29 دی 1401 ساعت 22:09 |
17.7K بازدید |

0
دیدگاه

ناامیدی همزمان فرهاد و ساپینتو


شهریار مغانلو یکی از آماده‌ترین مهاجمان این روزهای فوتبال ایران است.

ویزای امارات شهریار باطل شد!

به گزارش “ورزش سه”، برعکس شهریار فوتبال ایران که اغلب مقابل استقلال ناکام بود، شهریارِ سپاهان نام خود را با درخشش برابر آبی‌های پایتخت عجین کرده است. مهاجمی که با پیراهن پرسپولیس با یک شوت زمینه‌ساز گل عیسی‌ آل‌کثیر شد که پرسپولیس را به صدر جدول برد و در این بازی هم یک پنالتی گرفت که سپاهان را به کورس قهرمانی برگرداند.

پس از هت‌تریک مقابل سایپا و درخشش در بازیهای اخیر سپاهان، جدال با استقلال میدان بزرگ برای شهریار مغانلو بود. مهاجمی که بعد از روزهای نه چندان خوب اولیه، 5 گل در 5 بازی اخیر برای تیمش به ثمر رسانده بود و برای یک نمایش درخشان دیگر پای به زمین نقش جهان می‌گذاشت.

1793249

مغانلو در این بازی اگرچه نتوانست گلزنی کند اما نقش خود را به عنوان مهاجمی با فیزیک خوب، ایفا کرد. در آخرین دقیقه نیمه اول او روی یک صحنه در خارج محوطه جریمه صاحب توپ شد و در حالی که فشار زیادی را از سوی یامگا متوجه خود می‌دید. به خوبی بدن گذاشت و با یک ضرب توپ را به داخل محوطه جریمه فرستاد که این موقعیت به شکلی ناباورانه توسط محمد کریمی از دست رفت.

البته شهریار روی یک ارسال می‌توانست خود نیز در نقش گلزن ظاهر شود اما ضربه سر او تبدیل به گل نشد و از کنار دروازه گذشت. به نظر شهریار سرنوشت دیگری در این بازی داشت و قرار بود او به شکل دیگری اثر خود را در این بازی بگذارد.

در دقیقه 80 این بازی هم شهریار فرصت این را داشت که گلزنی کند و تیمش را به پیروزی برساند اما میلاد زکی‌پور خودخواهی کرد و به او پاس نداد و ضربه نهایی را خود زد که توپ هم تبدیل به گل نشد و به بالای دروازه رفت.

1793252

اما این پایان کار نبود. مهاجم شماره 70 سپاهان در دقیقه 90+2 یک پاس را در داخل محوطه جریمه کنترل کرد و دوباره بدن خود را مقابل توپ و مدافع گذاشت و پس از چرخش یک پنالتی از کاپیتان استقلال گرفت.

او در این صحنه به شکلی چرخید که سیاوش یزدانی در حالی که تصور می‌کرد توپ را خواهد زد، پای این بازیکن را بزند و یک پنالتی به سپاهان بدهد. البته یزدانی اگر خطا نمی‌کرد هم مغانلو با عبور از او در موقعیت گلزنی قرار می‌گرفت و می‌توانست ضربه نهایی را بزند.

1793251

در نهایت این پنالتی تبدیل به گل شد تا این حرکت شهریار مغانلو اثری مهم در این بازی بگذارد و این مهاجم آماده دوباره نقش موثر خود را در این تیم ایفا و تیمش را به سوی پیروزی هدایت کند.منبع