پاسخ به ادعای رقبا، پرسپولیس اینجا هم برد


نمایش مطمئن پرسپولیس در استادیوم دستگردی، توانایی شاگردان یحیی گل‌محمدی را یک بار دیگر هم ثابت کرد.

پاسخ به ادعای رقبا، پرسپولیس اینجا هم برد

به گزارش “ورزش سه”، نهمین برد متوالی پرسپولیس در سال جدید، قرمزها را در آستانه سه گانه این فصل فوتبال ایران قرار داده است. آنها از دقیقه سوم بازی با هوادار نمایش هجومی خود را به ثمر رساندند و در ادامه نیز با ادامه عملکردی کم نقص، پیروزی خود را پیش از سوت پایان قطعی کردند.

پرسپولیس در این 9 بازی برابر تیم قعرنشین و مدعی پیروز شده، شهرآورد را به سود خود خاتمه داده، مقابل تماشاگران حریف به پیروزی رسیده، در روز محدودیت طرفداران خودی سه امتیاز را کسب کرده و حالا در استادیوم خالی از تماشاگر دستگردی هم به برد بزرگ دست یافته تا همه جوره توانایی خود را ثابت کند.

نکته جالب اینکه پرسپولیس در 9 بازی آخر سال قبلی، سه باخت و یک تساوی را تجربه کرده تا عملا در موقعیت یک تیم معمولی قرار بگیرد اما تحول شاگردان یحیی باعث شده تا این تیم بی توجه به وضعیت همه حریفان را تار و مار کند.

1879714

پرسپولیس در این بازی نتیجه پیروزی بازی رفت مقابل هوادار را تکرار کرد و کنایه‌آمیز اینکه فصل گذشته نیز با نتیجه 3-1 توانسته بود پیکان را در ورزشگاه دستگردی شکست دهد تا با سه پیروزی پرگل، این استادیوم دوم پایتخت را به ورزشگاه محبوب خود بدل کند.

حالا با این نتیجه قرمزها را به عنوان تیم توقف‎ناپذیر فوتبال به شهرآورد می‌رسانند و امیدوارند با دهمین برد در سال جدید، بهترین فصل ممکن را رقم بزنند. جالب اینکه پرسپولیس با رد درخواست مجوز استقلال، سهمیه آسیایی خود را از لیگ بیست و یکم کسب کرده بود اما حالا با قهرمانی لیگ برتر و نزدیکی به قهرمانی جام حذفی، در آستانه سه بار کسب سهمیه قرار می‌گیرد تا رکوردی جالب را ثبت کند.منبع


کد خبر : 1939900 |
04 خرداد 1402 ساعت 20:42 |
2.7K بازدید |

0
دیدگاه

پیروزی در دستگردی با سه گل