پاسخ تند عبدالملکی به عضو شورای شهرکد خبر : 1939436 |
02 خرداد 1402 ساعت 21:05 |
634 بازدید |

0
دیدگاه

برای عکس انداختن سراغ ما می‌آیند؛


سارا عبدالملکی پاسخ مسئولین شورای شهر کرج را که برای تجلیل از او یک کتری و قوری به او هدیه داده بودند را داد!

پاسخ تند عبدالملکی به عضو شورای شهر

به گزارش “ورزش سه”، صبح امروز، سارا عبدالملکی با انتشار یک ویدیوی جنجالی در صفحه شخصی اینستاگرام خود، موجی از انتقادات را به سمت مسئولین شهر کرج روانه کرد. عبدالملکی که چندی پیش در مسابقات پاراقایقرانی عنوان نایب قهرمانی را کسب کرده بود، با نشان دادن یک کتری و قوری خبر داد که مسئولین شورای شهر به منزل او آمده و اینگونه از او تجلیل کرده‌اند. انتشار همین ویدیو در صفحه شخصی عبدالملکی که بیش از 125 هزار دنبال کننده دارد، جنجال بسیاری را درست کرد.

او در ادامه اعتراضش نسبت به این هدیه مسئولان ورزشی و دولتی کرج گفته بود که ابتدا فکر کردم مسئولین دارند با من شوخی می‌کنند اما چند ساعت بعد تماس گرفتند و گفتند اگر مدل کتری و قوری را دوست نداری می‌توانی به آن مغازه‌ای که تهیه کرده‌ایم بروی و چیز دیگری انتخاب کنی! اینجا بود که از شدت ناراحتی اشک ریختم.

اما بعد از این اظهارات عبدالملکی، کریم قدیانلو (عضو شورای شهر محمد شهر کرج) و اکبر نظری (مسئول کمیته جوانان این شهر) طی یک مصاحبه با روزنامه شهروند اظهار داشتند که همین کتری و قوری را هم از روی محبت خریدند تا دست خالی به خانه سارا عبدالملکی نروند. آن‌ها اعلام کردند که هیچ وظیفه‌ای برای تقدیر از ورزشکاران ندارند و این کتری و قوری را هم اکبر نظری با هزینه شخصی خودش تهیه کرده است!

اما در واکنش به این مصاحبه، سارا عبدالملکی طی یک گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” پاسخ کریم قدیانلو و اکبر نظری داد. عبدالملکی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: تمام حرف‌های این دو نفر دروغ است. آقای نظری همه چیز را به این علت گردن می گیرد که بگوید ماجرا به شورای شهر ربطی ندارد، در صورتی که این ماجرا کاملا به شورای شهر مربوط است. آن‌ها وظیفه دارند از ورزشکاران حمایت کنند و این موضوع جزو وظایف آن‌ها درج شده است. اگر وظیفه ندارند، پس چطور با ما عکس می‌گیرند و در صفحات شورای شهر منتشر می‌کنند. در کنار عکس ما می‌نویسند که حامی ما هستند و تشکر می‌کنند؟

1878891

عبدالملکی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: آن‌ها می‌گویند وظیفه ای ندارند اما در مصاحبه‌شان اعلام کردند که تخفیف و … برای ورزشکاران در نظر دارند. ما که این مواردی که آن‌ها می‌گویند را ندیدیم اما اگر واقعیت هم داشته باشد، نشان می‌دهد که صحبت‌هایشان ضد و نقیض است. اگر در حیطه کاری آن‌ها نیست پس تخفیف هم نباید برای ما قائل باشند.

عبدالملکی در ادامه گفت: رئیس شورای شهر، آقای آجرلو، آقای عزیزی، آقای قدیانلو به همراه یک خانم که نمی‌دانم چه کاره هستند اما همیشه در این مواقع حضور دارند، به منزل ما آمدند و آن کتری و قوری را برای ما آوردند. من هیچ انتظاری از کسی به ویژه آن‌ها نداشته و ندارم اما سوال این است که اگر تقدیر از ما در حیطه کاری آن‌ها قرار ندارد پس چرا به خانه ما می‌آیند؟ کاش سایر ورزشکاران هم شهامت داشته باشند و بگویند این مسئولین از کدام حمایت صحبت می‌کنند؟

این قهرمان پاراقایقرانی کشورمان در پایان صحبت‌هایش گفت: من می‌خواستم با انتشار آن ویدیو، آن‌ها را متوجه اشتباهشان کنم اما آن‌ها نمی‌خواهند اشتباه خود را قبول کنند. خیلی زشت است که نمی‌خواهند یک معذرت خواهی کنند. اشکالی ندارد که بگویند ما اشتباه کردیم.منبع