پاس نجات‌بخش نوراللهی در برد شباب الاهلی

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از مسابقات هفته دوم لیگ برتر امارات، تیم شباب الاهلی در حالی که احمد نوراللهی را برای دومین بازی پیاپی به‌عنوان هافبک میانی در ترکیب داشت، از ساعت ۲۱ جمعه شب مقابل تیم دبا الفجیره قرار گرفت.


شباب الاهلی با نمایش درخشان ملی‌پوش ایرانی خود و پاس گل او توانست به نخستین پیروزی فصل برسد.

پاس نجات‌بخش نوراللهی در برد شباب الاهلی

در نیمه دوم شباب الاهلی پس از حملات پیاپی روی پاس احمد نوراللهی از میانه زمین برای یوری و شوت تماشایی این بازیکن تعویضی در دقیقه ۶۶ به گل تساوی دست یافت تا امیدهایش برای کسب پیروزی در ورزشگاه دبا الفجیره زنده شود.

شباب الاهلی که در تلاش برای کسب نخستین پیروزی فصل بود، در دقیقه ۸۶ روی پاس در عمق یوری و ضربه تمام کننده دومبیا توانست به گل دوم برسد و به پیروزی ۲ بر یک خارج از خانه برابر دبا الفجیره دست پیدا کند و سه امتیازی شود.

یاران نوراللهی که در نخستین بازی فصل لیگ برتر امارات مقابل شارجه شکست خورده بودند، در نیمه اول دیدار برابر دبا الفجیره نیز نتوانستند به برتری برسند و با دریافت یک گل راهی رختکن شدند.


کد خبر : 1842910 |
19 شهریور 1401 ساعت 00:05 |
797 بازدید |

0
دیدگاه

احمد با پاس گل به تیم ملی می‌آید؛

احمد نوراللهی، ستاره ایرانی شباب الاهلی که سال گذشته سه گل به ثمر رسانده و روی دو گل تیمش تاثیرگذاری داشت، در دیدار برابر دبا الفجیره توانست نخستین پاس گل فصل خود را بدهد.منبع