پایان رقابت نمایندگان کشورمان در اسکیتکد خبر : 1939492 |
03 خرداد 1402 ساعت 01:42 |
30 بازدید |

0
دیدگاه

۵۲ بهترین رتبه ایران


تیراندازان ایران در بخش اسکیت جام جهانی اهداف پروازی قزاقستان در حالی به کار خود پایان دادند که علی دوستی با ایستادن در جایگاه پنجاه و دوم بهترین عملکرد را برای تیراندازان ثبت کرد.

پایان رقابت نمایندگان کشورمان در اسکیت

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، در پایان مرحله مقدماتی جام جهانی اهداف پروازی در آلماتی قزاقستان و در رشته اسکیت، علی دوستی با ۱۱۲ امتیاز در رده پنجاه و دوم ایستاد، عبدالقادیر شیرمحمدی با ۱۱۱ امتیاز پنجاه و پنجم شد، امیر محمد دادگر و مرتضی یحیی‌پور ۱۱۰ و ۱۰۵ امتیاز در رده پنجاه و هشتم و شصت و هفتم شدند.

جام جهانی تیراندازی در اهداف پروازی از اول خرداد ماه در آلماتی قزاقستان آغاز شده و نمایندگان ایران در تراپ و اسکیت در این مسابقات حضور خواهند داشت.

علی دوستی، عبدالقادیر شیرمحمدی، امیرمحمد دادگر، مرتضی یحیی‌پور در بخش اسکیت و شیوا فرح‌پور، مرضیه پرورش‌نیا، محمدحسین پرورش‌نیا، محمد بیرانوند، اهورا منصوری، امیر محمدیان در بخش تراپ نفرات اعزامی به این مسابقات هستند. هنریک آواکیان، سرمربی تیم اسکیت، نریمان نیکخو، سرمربی تراپ و علی افسری به عنوان سرپرست، این تیم را همراهی می‌کنند.

در ادامه این رقابت‌ها نمایندگان ایران فردا چهارشنبه سوم خردادماه در مرحله مقدماتی و فینال میکس اسکیت مسابقه خواهند داد.منبع