پایان مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه‌سواری

مسئول برگزاری این رقابت‌ها عنوان کرد: مسیر این مسابقات ۶۰ کیلومتر بود که از ابتدای میدان جانبازان تا میدان اول کوثر بصورت رفت و برگشت متوالی برگزار شد.

رضایی ادامه داد: در رده سنی بزرگسالان حسین عسگری از تهران اول شد، محمد رشیدی از البرز دوم شد و بهنام آرین از همدان نیز سوم شدند.

وی بیان کرد: پوریا یعقوبی از البرز، دانیال فرزانه از لرستان و محمدعدنان شاهباز از قزوین به ترتیب در رده‌های اول تا سوم رده سنی جوانان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه مهدی آقاکاشی دوچرخه سوار قزوینی عنوان نخست رده سنی امید این مسابقات را کسب کرد، تاکید کرد: علی لبیب از تبریز و امیرحسین فهیم از قزوین نیز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.


کد خبر : 1940051 |
05 خرداد 1402 ساعت 17:30 |
72 بازدید |

0
دیدگاه

این مسئول در پایان یادآور شد: امیر عراقی از البرز، بهروز قاسمیان از گلستان و مرتضی بهرامدخت از کیش نیز به ترتیب عناوین اول تا سوم رده سنی پیشکسوتان را کسب کردند.منبع

وی افزود: در این رقابت‌ها ۱۱۰ دوچرخه سوار با هم رقابت کردند، افزود: رقابت‌های جوانان و پیشکسوتان به صورت همزمان با هم برگزار شد که در بخش جوانان اول شد و دوم و سوم شدند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، میثم رضایی اظهار کرد: رقابت‌های دوچرخه‌سواری جایزه بزرگ بایک سنتر، انتخابی تیم ملی در حالی به کار خود پایان داد که نفرات برتر رده‌های جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان مشخص شدند.


قزوین، مسئول برگزاری مسابقات قهرمانی بایک سنتر و انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری، از پایان مسابقات و مشخص شدن نفرات برتر آن خبر داد.

پایان مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه‌سواری