پایان کار شناگران ایران در ترکیه با یک مدال برنز


کد خبر : 1838888 |
26 مرداد 1401 ساعت 22:43 |
365 بازدید |

1
دیدگاه

تیم ۴ در ۱۰۰ متر مختلط چهارم شد


در آخرین روز رقابت‌های شنا کشورهای اسلامی تیم ۴ در ۱۰۰ متر مختلط ایران چهارم شد.

در فینال ماده ۱۰۰ متر آزاد سامیار عبدلی در مدت زمان ۵۰.۷۶ شنا کرد و در رتبه پنجم قرار گرفت و متین سهران نیز در این ماده با ثبت زمان ۵۴.۹۹ هشتم شد.
در آخرین ماده این مسابقات ملی پوشان ایران در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط به آب زدند. تیم ایران با ترکیب ابوالفضل سام ، مهران قاسم زاده ، مهرشاد افقری و متین سهران در این ماده با ثبت زمان ۰۳.۴۶.۵۵ در رتبه چهارم قرار گرفت و پرونده این دوره از مسابقات بسته شد. 

ملی پوشان ایران با ثبت این زمان موفق به جابجایی رکورد این ماده شدند. رکورد پیشین ماده با زمان  ۰۵.۴۷:۰ در رکورد گیری پایان سال ۱۴۰۰ به ثبت رسیده بود.

متین سهران نیز با صلاح دید کادر فنی از شرکت در نیمه نهایی این ماده انصراف داد تا در رشته تیمی شرکت کند.

پیش از این تیم ملی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد ایران علاوه بر کسب مدال برنز دو بار رکورد این ماده را جابه جا کرد. همچنین ابوالفضل سام دوبار رکورد ملی ماده ۲۰۰ متر کرال پشت و ۲ بار رکورد ماده ۱۰۰ متر کرال پشت را جابه جا کرد.
همچنین تیم ۴ در ۲۰۰ متر آزاد در این مسابقات موفق به جابجایی رکورد این ماده پس از ۱۵ سال شد و در جایگاه چهارم قرار گرفت.منبع

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، در عصر روز پنجم رقابت‌های شنا بازی‌های کشورهای اسلامی مهرشاد افقری در مرحله نیمه نهایی ماده ۵۰ متر پروانه با ثبت زمان ۲۴.۵۰ در رتبه پنجم قرار گرفت و فینالیست شد. او در فینال با ثبت زمان ۲۴.۳۷ ششم شد و به کار خود پایان داد.