پای هواداران پولی به جام جهانی قطر باز شد!کد خبر : 1855279 |
03 آذر 1401 ساعت 14:21 |
2.3K بازدید |

0
دیدگاه


در ادامه اتفاقات عجیب در قطر به نظر می رسد که حالا پای هواداران قلابی هم به استادیوم های جام جهانی باز شده است.

پای هواداران پولی به جام جهانی قطر باز شد!

به گزارش “ورزش سه”، کرواسی در اولین بازی گروه F رقابت های جام جهانی برابر مراکش متوقف شد. در حالی که در زمین همه چیز برابر به نظر می رسید، روی سکوها اوضاع متفاوت بود. شکست از حیث هواداری واضح است زیرا کشورهای عربی عملا در قطر در خانه هستند. در حقیقت ده ها هزار مراکشی، تونسی و عربستانی استادیوم های قطر را تحت سلطه خود قرار داده اند.

همانطور که انتظار می رفت فقط 1500 هوادار واقعی تیم ملی کرواسی در استادیوم حاضر بودند و بقیه ای که لباس این تیم را بر تن داشتند، از کارگران مهاجر به شمار می آمدند. طرفداران پولی از هند، پاکستان، نپال، سریلانکا و فلیپین؛ از طرفی اخبار حاکی از آن بوده که مسئولان قطری به آن ها روزانه 10 دلار دستمزد می دهند.

در برنامه HRT مخصوص رقابت های جام جهانی شاهد اتفاق جالبی بویم؛ جایی که که مجری برنامه پیش از شروع بازی از با چند هندی که لباس کرواسی را بر تن داشتند مصاحبه می کند:
مجری: “شما از تیم ملی کرواسی حمایت می کنید؟”
هندی ها با صدای بلند جواب می دهند: بله، بله” 
یکی از آن ها ادامه می دهد: ” می دانید، کرواسی تیم مورد علاقه من است.”

در ادامه این برنامه تلوزیونی جوسکو ایلیچیچ که در استودیو حاضر بود در این باره می گوید: ” خب، طبیعی است که ما در هند طرفدارانی داریم.”
او با اظهار نظر کنایه آمیز خود باعث خنده حاضران در استودیو شد. در نهایت این یک اقدام عجیب و غریب دیگر در رابطه با میزبانی قطری ها از جام جهانی بود و احتمالا در ادامه مسابقات نیز با اخبار غیرمنتظره دیگری از این دست مواجه خواهیم شد.منبع