پدیده جوان بارسلونا درخواست جدایی داد

هنوز دو سال از قرارداد نیکو باقی مانده و در شرایطی است که نیاز به تمدید با او حس می‌شود؛ موردی که می‌تواند به مذاکرات برای جدایی قرضی او مرتبط باشد. نیکو به انتقال دائم فکر نمی‌کند زیرا معتقد است در آینده می‌تواند در تیم اصلی بارسا خوش بدرخشد.

به گزارش “ورزش سه”، نیکو گونزالس(20 ساله)، هافبک بارسلونا، یکی از فوتبالیست‌هایی است که ژرژ مندز مدیربرنامه‌های او است. ایجنت پرتغالی شب گذشته برای دیدار با خوان لاپورتا، رئیس بارسا در بارسلونا حضور داشت. چندین موضوع مهم برای مذاکره روی میز بود، همچون علاقه بارسا به برناردو سیلوا، هافبک منچسترسیتی یا وضعیت فرانسیسکو ترینکائو، که به قرارداد قرضی با ولورهمپتون پایان داد. اما در این بین وضعیت مبهم نیکو نیز مورد بحث قرار گرفت. نیکو که می‌داند جایی در ایده‌های ژاوی ندارد، به دنبال بررسی پیشنهادات خود است و دوست دارد به شکل قرضی از بارسا جدا شود.


نیکو گونزالس اگر پیشنهادی اغواکننده دریافت کند، ترجیح می‌دهد به‌صورت قرضی و برای دقایق بازی بیشتر از بارسا برود.

در میان تیم‌های خواهان او به المپیک مارسی فرانسه بر می‌خوریم که به دلیل حضور در لیگ قهرمانان اروپا، گزینه جذابی است، هرچند به دلیل جدایی خورخه سامپائولی سرمربی و جذب ایگور تودور به‌عنوان جانشین، مشخص نیست هنوز این علاقه وجود داشته باشد. در لیگ اسپانیا، باشگاه‌هایی مانند بتیس، والنسیا و رئال سوسیداد خواهان نیکو هستند.


کد خبر : 1832202 |
14 تیر 1401 ساعت 18:40 |
9.6K بازدید |

0
دیدگاه

ژاوی او را نمی‌خواهد

نیکو فصل گذشته در 27 بازی لیگ، 4 بازی در لیگ قهرمانان اروپا، 3 بازی در لیگ اروپا و در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر رئال مادرید در میدان بود.منبع