پرسپولیسی‌ها این بازیکن را در قاب شادی دوست ندارند

به گزارش “ورزش سه”، طبق خبری که امروز سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، آنها موفق شدند مطالبات بوژیدار رادوشوویچ گلر اسبق و کروات خود را به طور کامل پرداخت کنند و این پرونده مالی را در فیفا ببندند.

بوژیدار رادوشوویچ که در دوره برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس آمده بود، به عنوان یک دروازه‌بان غالبا نیمکت نشین البته در روزهایی که تیم به وی احساس نیاز می‌کرد، شرایط مناسبی را از حیث فنی دنبال کرده بود.

سرک به حواشی دیدار سال 2018 دو تیم پرسپولیس و الدحیل در آستانه تقابل نزدیک دو تیم، بوژیدار را در حلقه شادی گل صعود این تیم نشان می‌دهد؛ بازیکنی که اکنون قطعا با توجه به اتفاقات شکل گرفته محبوبیتی بین هواداران این تیم علیرغم سالیان طولانی حضورش در این باشگاه ندارد.



منبع


سرک به حواشی دیدار پرسپولیس مقابل الدحیل در 2018، بازیکنی را نشان می‌دهد که دردسر بزرگی برای سرخ‌ها شکل داد.

پرسپولیسی‌ها این بازیکن را در قاب شادی دوست ندارند

موضوعی که خشم هواداران پرسپولیس را بابت رفتار این دروازه‌بان بهمراه داشت. در نهایت اما مدیرعامل پرسپولیس امشب این خبر را به هواداران تیمش داد که پرونده مطالبات این گلر کاملا بسته شده و با وی تسویه شده است.


کد خبر : 1984161 |
12 آذر 1402 ساعت 07:16 |
9.5K بازدید |

5
دیدگاه

با این حال تمدید قرارداد عجیب او با مبلغی شگفت انگیز به عنوان گلر ذخیره از سوی مدیرعامل وقت (محمدحسن انصاریفرد) در ادامه به دردسری بزرگ علیه پرسپولیس تبدیل شد. بوژیدار علیرغم باقی ماندن مدت قراردادش به واسطه عدم تعهد مالی این باشگاه به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کرد و در ادامه علیه سرخ‌ها در فیفا تشکیل پرونده کرد و رای گرفت.

رضا درویش مدیرعامل کنونی پرسپولیس برای رهایی از این پرونده مالی سنگین توانست با این گلر کروات که اکنون با مبلغی خیلی پایین‌تر در کشورش فوتبال را دنبال می‌کند، به صورت اقساطی برای پرداخت مطالباتش به توافق برسد.

1961627

با این حال مشکلات تحریم بانکی و همچنین مالی باشگاه باعث شد تا بوژیدار بعد از هر بار تاخیر باشگاه برای پرداخت، آنها را تهدید کرده و یک بار نیز به واسطه همان توافق علیه آنها جریمه مالی را دنبال کند.