پرسپولیس‌ آماده برای رونمایی از ورژن لوکادیاباتهکد خبر : 1844138 |
26 شهریور 1401 ساعت 21:16 |
31K بازدید |

32
دیدگاه

شیخ دیاباته هم در تمرینات گروهی حاضر شد


حضور شیخ دیاباته در تمرینات اختصاصی و عدم استفاده از مرخصی باعث شده تا او اکنون با شروع تمرینات گروهی در اختیار یحیی گل‌محمدی قرار داشته باشد.

پرسپولیس‌ آماده برای رونمایی از ورژن لوکادیاباته

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که پرسپوليس در این فصل با جذب یورگن لوکادیا توانسته بزرگترین ضعف خود را در خط تهاجمی پوشش دهد و این مهاجم ایرلندی با ۴ گل زده‌، شروعی رویایی‌ را در جمع سرخپوشان پشت سر بگذارد، اکنون آنها رونمایی از دیگر مهاجم خارجی خود هستند.

شیخ دیاباته که از ابتدای فصل نقل و انتقالات به عنوان یکی از گزینه‌های محتمل حضور در این تیم محسوب می‌شد، در نهایت به عنوان آخرین خرید پیراهن پرسپوليس را بر تن کرد.

مهاجم اسبق استقلال که سابقه آقای گلی در لیگ برتر ایران را نیز در کارنامه دارد، با توجه به اینکه دیر به عضویت این تیم در آمده بود و از نظر بدنی و هماهنگی با دیگر نفرات فاصله داشت، با تصمیمی حرفه‌ای‌ از تعطیلات لیگ نیز برای مرخصی استفاده نکرد و با حضور در تهران و همراهی مربی بدنساز، کارهای تخصصی را دنبال کرد.

اکنون با شروع تمرینات پرسپوليس، شیخ دیاباته نیز در اختیار کادرفنی پرسپوليس قرار گرفته و اولین تمرین گروهی را در جمع دیگر نفرات یحیی گل‌محمدی پشت سر گذاشت. مهاجم اهل مالی پرسپوليس که امیدوار است روزهای ابتدایی حضورش در استقلال را اینبار در جمع سرخپوشان دنبال کند، خیلی زود به آمادگی مدنظر نزدیک شده و بعید نیست با شروع دوباره لیگ، یکی از نفرات اصلی ترکیب این‌ تیم لقب گیرد.

پرسپولیسی‌ها که با جذب یورگن لوکادیا و در ادامه شیخ دیاباته شگفت زده و سرمست شده بودند و از این زوج به عنوان لوکادیاباته یاد می‌کردند، اکنون برای شکل گیری و تحقق حضور آنها و شروع دوباره فصل روزشماری می‌کنند. آیا این زوج قادر خواهد بود اتفاقی ویژه را شکل دهد؟منبع