پوچتینو: امباپه باید از پاریس برود تا توپ طلا ببردکد خبر : 1854347 |
28 آبان 1401 ساعت 21:38 |
10.7K بازدید |

0
دیدگاه


مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق پاری سن ژرمن، معتقد است که تنها راه بهبود بازی کیلیان امباپه جدایی از این باشگاه است.

پوچتینو: امباپه باید از پاریس برود تا توپ طلا ببرد

به گزارش “ورزش سه”، امباپه تابستان امسال در آستانه ترک پاری سن ژرمن و پیوستن به رئال مادرید بود اما در نهایت تصمیم گرفت به حضورش در پی اس جی ادامه دهد. 
پوچتینو فصل گذشته با این بازیکن کار کرد و به خوبی با ویژگی و شرایط او آشنایی دارد و به همین دلیل معتقد است که تنها راه پیشرفت او این است که از پی اس جی جدا شود و بازی در باشگاه دیگری را نیز تجربه کند. 
این مربی آرژانتینی در گفتگو با ال پایس در این باره اظهار داشت:« او در مسیر رو به رشد است و از حالا به بعد باید بهترین امباپه با رکوردهای بهتری را ببینیم. تکامل گاهی با خروج از منطقه امن انجام می‌شود. تمدید قرارداد با پی اس جی برای این باشگاه و هوادارانش خوب بود اما امباپه در آینده باید از منطقه امنش خارج شود و این باعث می‌شود به رقابت برای کسب توپ طلا نزدیک شود.»

او با مقایسه این ستاره فرانسوی با بازیکنانی مانند لیونل مسی و نیمار اضافه کرد:« او جوان‌تر از نیمار و مسی است و هنوز به صورت کامل پخته نشده است. او واقعا قدرت بالایی دارد، از کاریزمای خوبی برخوردار است اما هنوز جا دارد تا خودش را پیدا کند. لئو و نیمار بازیکنان کاملی هستند و در بسیاری جهات مسئولیت پذیری بیشتری دارند. این در حالی است که امباپه همچنان بیشتر به خودش فکر می‌کند.»
 منبع