پیام تبریک الخلیفی به مسی، امباپه و اشرف حکیمی


ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، کسب جایزه بازیکن سال فیفا توسط لیونل مسی را تبریک گفت و از حضور سه نماینده پی‌اس‌جی در تیم منتخب فیفا به عنوان یک افتخار یاد کرد.

پیام تبریک الخلیفی به مسی، امباپه و اشرف حکیمی

رئیس پاری‌سن‌ژرمن همچنان به حضور سه نماینده تیمش در مراسم دیشب و راه یافتن مسی، کیلیان امباپه و اشرف حکیمی به تیم منتخب سال اشاره کرد و آن را برای پی‌اس‌جی باعث افتخار دانست.

1806736

مسی برای به دست آوردن جایزه دِ بِست با هم‌تیمی‌اش در پی‌اس‌جی، کیلیان امباپه و همین‌طور کریم بنزما از رئال مادرید رقابت داشت و در نهایت جایزه را به خود اختصاص داد.


کد خبر : 1873139 |
09 اسفند 1401 ساعت 20:46 |
22.1K بازدید |

5
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن دیشب افتخاری دیگر به دست آورد و در مراسم بهترین‌های سال فیفا که در فرانسه برگزار می‌شد عنوان فوتبالیست سال را به خود اختصاص داد.

ناصر الخلیفی، رئیس قطری پی‌اس‌جی، در مصاحبه‌ای کوتاه با سایت رسمی باشگاه دریافت این جایزه را به ستاره تیمش تبریک گفت.

الخلیفی در مصاحبه‌اش با سایت باشگاه فرانسوی گفت:  “برای لئو مسی خیلی خوشحالم. افتخار می‌کنم که بازیکنی از پاری‌سن‌ژرمن جایزه بهترین فوتبالیست سال فیفا را به دست آورده است. همچنین می‌خواهم به کیلیان امباپه، بهترین گلزن جام جهانی 2022، و اشرف حکیمی تبریک بگویم که به تیم منتخب سال راه پیدا کرده‌اند. اینکه سه بازیکن از تیم ما به تیم منتخب سال راه پیدا کرده‌اند برای آنها و برای همه بازیکنان پی‌اس‌جی انگیزه بزرگی است. از همه هم‌تیمی‌های آنها در پاری‌سن‌ژرمن که باعث شدند به این افتخار دست پیدا کنند سپاسگزارم”.

1771962منبع