پیام زیدان به ستاره رئال: باورنکردنی هستی!کد خبر : 2001933 |
24 بهمن 1402 ساعت 18:58 |
1.9K بازدید |

2
دیدگاه


زین الدین زیدان، اسطوره رئال مادرید، در پیامی از عملکرد خوب جود بلینگام تمجید کرده و امیدوار است او به عناوین زیادی با این باشگاه دست پیدا کند.

پیام زیدان به ستاره رئال: باورنکردنی هستی!

به گزارش “ورزش سه”، جود بلینگام مطمئنا یکی از خوش‌شانس‌ترین فوتبالیست‌های حال حاضر جهان است. دلیلش هم این است که اسطوره او، یکی از طرفداران سرسخت اوست.

زین الدین زیدان که بلینگام همواره از او به عنوان اسطوره‌اش یاد می‌کند درمورد درخشش این ستاره انگلیسی در رئال مادرید صحبت کرد.

در ویدیوی کوتاهی که نشریه آ.اس از سرمربی سابق رئال مادرید منتشر کرده او پیام جالبی خطاب به شماره 5 رئال مادرید فرستاد:”من طرفدار بزرگ جود بلینگام هستم. او بازیکنی باورنکردنی است. او عملکرد شگفت انگیزی دارد. در حال حاضر ما می‌خواهیم او با رئال مادرید به جام‌های قهرمانی دست پیدا کند، این آرزوی من برای بلینگام است.”

1990508

این ستاره که در تابستان از دورتموند به رئال مادرید منتقل شده، در 21 بازی لالیگا خوش درخشیده و 16 گل زده و 3 پاس گل ارسال کرده است.

پیام زیدان به بلینگام در موقعیت جالبی به دست این ستاره رسید. او در بازی مقابل خیرونا علیرغم اینکه دو گل زده از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و حداقل برای 3 هفته از میادین دور خواهد بود.منبع