پیام پر احساس مسی در آغاز سال جدید (عکس)

سال 2022 برای مسی در حالی آغاز شد که او توانسته بود کوپا امریکا را فتح کند. این سال در شرایطی پیش رفت که لئو در پاریس به دنبال جایگاهی جدید در حد و اندازه های دوران بارسا بود. او تا حدی به این خواسته رسید اما مهمترین بخش داستان کاپیتان آرژانتین حتی بالاتر از توپ طلای هفتم، فتح جام جهانی در پنجمین تلاش (از سال 2006) بود که او را جاودانه کرد.منبع

به گزارش “ورزش سه”، به مناسبت اولین روز سال جدید میلادی، ستارگان فوتبال دنیا پست‌های مختلفی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند. یکی از خوشبخت‌ترین فوتبالیست‌های سال 2022، یعنی لیونل مسی که توانست در سالی که گذشت به تنها آرزوی باقی‌مانده فوتبالی خود دست پیدا کند با انتشار یک پست چند اسلایدی شامل تصاویر خود و اعضای خانواده‌اش به استقبال سال جدید رفت.

1786919

مسی پست خود را این گونه به پایان رسانده است: “امیدوارم که امسال نیز سال فوق‌العاده‌ای برای همه باشد. برای همگی آرزوی سلامتی، قدرت و شادی در سال 2023 دارم. یک آغوش بزرگ برای همه…!”

1786920

پست اینستاگرامی مسی، شامل تصاویری از او کنار همسر و فرزندانش است و این گونه شروع می شود: “سالی که گذشت را هرگز نمی توانم فراموش کنم. رویایی که همیشه دنبالش بودم سرانجام برآورده شد. این یک واقعیت است که اگر نمی توانستم آن را با خانواده‌ام جشن بگیرم، هیچ ارزشی نداشت.” او همچنین دوستانی را در این موفقیت خود شریک دانست که هر بار زمین می خورد، اجازه نمی دادند کم بیاورد.

1786922


لیونل مسی طبق معمول هر سال، پستی را به مناسبت پایان سال 2022 و آغاز سال 2023 منتشر کرد.

پیام پر احساس مسی در آغاز سال جدید (عکس)

خیلی ها منتظر پست لئو به مناسبت پایان سال 2022 و آغاز سال 2023 بودند، چرا که او سال مهمی را پشت سر گذاشت و حالا وارد سالی شده که بازهم اتفاقات مهمی می تواند برایش رخ بدهد.

لئو بخش دیگری از پست پر احساس خود را به هوادارانش در سرتاسر دنیا اختصاص داده است. مسی در این بخش از متن خود تاکید کرده که رسیدن به موفقیت فعلی ممکن نبود مگر با حمایت‌هایی همه هوادارانش انجام داده اند. او از همه هواداران خود در آرژانتین، پاریس، بارسلونا و دیگر شهرها و کشورهای دنیا که با پیام ها و حمایت های محبت آمیز خود، این ستاره را به سمت موفقیت تشویق کرده اند، تشکر کرد.


کد خبر : 1862229 |
11 دی 1401 ساعت 02:00 |
733 بازدید |

0
دیدگاه

با چند فریم از اعضای خانواده و متنی دلنشین