پیراهن جباری به مهاجم سوئدی پرسپولیس رسید


نبیل باهویی به عنوان مهاجم سرخ‌ها با پیراهن شماره چهارده در این تیم کار را دنبال خواهد کرد.

پیراهن جباری به مهاجم سوئدی پرسپولیس رسید

به گزارش “ورزش سه”، طبق اعلام باشگاه پرسپولیس نبیل باهویی با پیراهن شماره 14 در ادامه فصل کار را در جمع سرخپوشان دنبال خواهد کرد.

یکی از نامدارترین اسطوره‌های باشگاه که این شماره را به تن می‌کند، مهاجم فرصت طلب پرسپولیس در دهه ۴۰ و ۵۰ محمود خوردبین بود که از روز نخست در پرسپولیس حضور داشت و بعد از سال‌های حضور به عنوان بازیکن، سرپرست، مربی، عضو هیات مدیره و مشاور، هنوز هم در این باشگاه حضور دارد و مشغول به فعالیت است و به این جهات صاحب رکوردهای اختصاصی است.

1511265

نبیل باهویی در شرایطی با پیراهن شماره 14 برای پرسپولیس کار را دنبال خواهد کرد که یکی از ستاره‌های خاطره انگیز پرسپولیس که این شماره پیراهن را در اختیار داشت، رضا جباری بود. بازیکنی تکنیکی و گلزن که در دوره علی پروین به عنوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار سرخپوشان کار را در این تیم دنبال می‌کرد.

نبیل باهویی که اولین بازیکن سوئدی تاریخ باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود، به تازگی به عضویت سرخپوشان درآمده و هواداران این تیم امیدوارند ضعف خط هجومی تیم با حضور این بازیکن اروپایی برطرف شود.

بازیکنانی مانند رضا جباری و محمد نوری هم از کسانی بوده‌اند که این شماره را به تن کردند. احسان پهلوان در سال‌های گذشته این شماره را به تن داشت و شهاب زاهدی هم در بدو ورود به تیم در فصل جاری، این شماره را پوشید ولی در نهایت شماره ۲۰ را به تن کرد. در میان خارجی‌ها، جری بنگستون با این شماره در دربی گلزنی کرده است.منبع

این بازیکن که روز جمعه وارد تهران شده، به دلیل سرماخوردگی تست پزشکی را از دست داده و قادر به همراهی این تیم در جدال با النصر عربستان نخواهد بود.


کد خبر : 1966057 |
26 شهریور 1402 ساعت 15:25 |
15.1K بازدید |

14
دیدگاه