پیروانی: دروغ است و هرگز به رختکن داوران نرفتم


افشین پیروانی به ادعای حضور در رختکن داوران واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

پیروانی: دروغ است و هرگز به رختکن داوران نرفتم


کد خبر : 1843131 |
20 شهریور 1401 ساعت 01:02 |
18.1K بازدید |

5
دیدگاه

ما به دنبال فوتبال پاک هستیم؛

پیروانی درباره زمین ورزشگاه توضیح داد: این مساله هم تهران و شهرستان ندارد. قانون فوتبال یکی است و می‌گوید ناظر بازی هم باید بیاید چمن را ارزیابی کند. آمد، دید و ایراد داشت که دستگاه چمن‌زن را آوردند. بعد هم ارتفاع چمن یک استاندارد تعریف شده‌ای دارد. به حرف من نیست که بزنند یا نزنند. هوا گرم بوده و فقط این مساله به ذهن می‌رسد که با توجه به شرایط آب و هوایی خواستند از بلندی چمن به عنوان امتیاز استفاده کنند.

به گزارش “ورزش سه”، پس از بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، رضا مهاجری سرمربی تیم میزبان ادعا کرد که افشین پیروانی بین دو نیمه به رختکن داوران رفته و آنها را تحت فشار قرار داده است؛ ادعایی که واکنش سرپرست پرسپولیس را به دنبال داشت.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص این اتهام اضافه کرد: داور اشتباه کرد ولی دلیل ندارد که من به رختکن آن‌ها بروم. این یک تهمت ناروا است. آقای مهاجری دوست من و مربی بزرگی است. تیم خوبی درست کرده است، ولی وقتی کسانی برای‌ ایشان خبر و اطلاعات اشتباه بردند بهتر بود به جای اعتماد چشم بسته، حساس می‌شدند و صحت یا عدم صحت را پیگیری و بررسی می‌کردند. باز هم تاکید می‌کنم تا به امروز هیچ گاه، تحت هیچ عنوانی به رختکن داوران نرفته‌ام.منبع

وی ادامه داد: موضوع دیگر این که نه برای این بازی بلکه به عمرم به یاد ندارم که به رختکن داوران رفته باشم. اول و وسط و آخر بازی هم نداشته است. این که بیاییم فرافکنی کنیم، حاشیه درست کنیم یا اطلاعات غلط به مردم بدهیم که افشین پیروانی به رختکن داوران رفت، کار درستی نیست.

او در خصوص اظهارات مسئولان نفت عنوان کرد: ما در ورزشگاه آزادی هیچ گاه برای حریفان خود مشکل ایجاد نکردیم. همواره دنبال بهترین شرایط برای فوتبال سالم بودیم. همکاران من، یعنی مدیران تیم‌های دیگر شاهد هستند که همیشه روز قبل از بازی به تاکید می‌گوییم چمن‌ را کوتاه کنند. هیچ گاه این‌طور نبوده که زمین بخواهد مشکل داشته باشد و همه شاهد هستند که از روز قبل مسابقه چه قدر روی این مساله حساسیت داریم تا حریفان هم گلایه‌ای نداشته باشند.