پیکه- شکیرا؛ فعلا صلحی برقرار نیست!


جرارد پیکه و کلارا چیا مارتی، دیگر رابطه عاشقانه خود را از دوربین رسانه ها پنهان نمی کنند.

پیکه- شکیرا؛ فعلا صلحی برقرار نیست!

اما در سوی دیگر شکیرا قصد دارد فرزندانش را با خود به میامی ببرد، زیرا آنجا صاحب خانه ای مجلل بوده و همچنین می تواند به حرفه موسیقی اش ادامه دهد. به هر حال در روزهایی که بارسلونا به شدت در خط دفاعی به مخاطره افتاده و بازیکنانی چون ژول کُنده و رونالد آرائوخو مصدوم شده اند، حواشی زندگی شخصی جرارد پیکه روز به روز بیشتر می شود.منبع

به گزارش “ورزش سه”، در شرایط که جرارد پیکه، مدافع باتجربه و اسپانیایی بارسلونا در حال حاضر برای حضانت فرزندانش با شکیرا مبارزه می کند، او و نامزد جدیدش از سفر به پاریس لذت می برند و دیگر تمایلی به پنهان کردن رابطه خود ندارد. یک منبع نزدیک به جرارد پیکه مدعی شد این بازیکن اعلام کرده که اکنون احساس جوانی می کند و و تفاوت سنی بین نامزد جدید و سابقش، باعث خوشحالی اش شده است. در این سفر، پیکه و کلارا چیا در یک رستوران اختصاصی در شهر فرانسه عکسی گرفتند که به نظر این رستوران مورد علاقه شکیرا بوده است.

اما در همین حال دعوای بین پیکه و شکیرا برای حضانت فرزندانشان پایانی ندارد. از زمانی که این زوج مشهور و پرسر و صدا جدایی خود را اعلام کردند، گمانه زنی های زیادی در مورد آینده فرزندان شکیرا و پیکه وجود داست. از یک طرف جرارد پیکه قاطعانه می گوید که میلان و ساشا باید در بارسلونا در کنار او بمانند و در محل تولدشان زندگی کنند و امتناع از دستیابی به توافق توسط او، جنجال به پا کرده است.


کد خبر : 1846579 |
12 مهر 1401 ساعت 20:15 |
4.1K بازدید |

0
دیدگاه