چرا طولانی‌مدت در بایرن مونیخ نمانم؟

لوکاس هرناندز در مورد شکست 2-4 فصل قبل مقابل بوخوم گفت: “نتیجه فصل گذشته برابر این تیم فاجعه بار بود و حالا اکنون می دانیم که بازی کردن در خانه این تیم چقدر دشوار است، بنابراین باید از همان دقیقه اول هوشیار بوده و مطمئن شویم که سه امتیار را با خود به خانه می بریم.


لوکاس هرناندز، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ، مدعی شد دلیلی مبنی بر جدایی از این باشگاه نمی بیند.

چرا طولانی‌مدت در بایرن مونیخ نمانم؟

شرایط تئو هرناندز در میلان؟ برادرم بازیکنی متفاوت از من است و او ذهنیتی هجومی دارد. تئو همیشه می خواهد توپ را در اختیار داشته باشد و بسیار سریع است. اما وقتی در کنار هم در ترکیب تیم ملی فرانسه بازی می کنیم، به خوبی مکمل یکدیگر در زمین هستیم.

آینده لوکاس در بایرن مونیخ؟ من اینجا بسیار خوشحالم و هنوز قراردادی دو ساله دارم. زمانش برسد، با خانواده و مدی برنامه ام صحبت خواهم کرد. اما همانطور که همیشه گفته ام در بایرن احساس خوبی دارم، پس چرا زمان طولانی تری در این باشگاه نمانم؟”منبع

به گزارش “ورزش سه”، لوکاس هرناندز هنگام انتقال 80 میلیون یورویی به بایرن مونیخ عنوان گران قیمت ترین خرید تاریخ این باشگاه را از آن خود کرد. هنوز دو سال از قرارداد این مدافع فرانسوی با این باشگاه باقی مانده و لوکاس هرناندز تاکید کرد در بایرن مونیخ احساس خوبی دارد و به وقتش در مورد آینده فکر می کند.


کد خبر : 1839589 |
30 مرداد 1401 ساعت 17:26 |
240 بازدید |

0
دیدگاه

لوکاس هرناندز:

سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی رویدادهای تیمی؟ بله، این کار همیشه بر عهده من است و برایش تلاش می‌کنم، زیرا این کار را دوست دارم. فکر می‌کنم چنین برنامه هایی برای روحیه تیمی مهم است. برای اینکه یکدیگر را در زمین درک کرده و با تمام توان در میدان حاضر شویم، باید در خارج از زمین هم درک متقابلی وجود داشته باشد.