چلسی به هواداران باج داد: حذف دو ستاره از عکس تیمی


کد خبر : 1949835 |
19 تیر 1402 ساعت 20:01 |
11 بازدید |

0
دیدگاه

چلسی دیروز پیراهن آبی‌رنگ فصل آینده خود را رونمایی کرد. باشگاه انگلیسی برای این رونمایی چندین نفر از بازیکنانش را به استودیو دعوت کرد تا عکس‌های حرفه‌ای آنها با پیراهن جدید را منتشر کند.

1896593

اما پیش از تصاویر رسمی معرفی پیراهن جدید چلسی، تصاویری غیررسمی به بیرون درز پیدا کرده بود. هواداران از یکی از این عکس‌ها عصبانی شدند. تصویری که چندین بازیکنان چلسی از جمله سزار آسپیلی‌کوئتا و کای هاورتز در آن حضور دارند.

1896595

جالب اینکه وقتی دیروز تصاویر رسمی رونمایی از پیراهن جدید چلسی منتشر شد خبری از حضور آسپیلی‌کوئتا و کای هاورتز نبود. کاملا مشخص بود که باشگاه چلسی با دیدن واکنش هواداران چهره این دو نفر را از عکس اصلی حذف کرده است.منبع

از واکنش آبی‌ها مشخص بود که هواداران چلسی از این دو نفر که چلسی را ترک کرده‌اند ناراحتند. نکته جالب اینجا است که در تصویر منتشر شده چند بازیکن سابق چلسی در کنار آسپیلی‌کوئتا و هاورتز حضور دارند ولی هواداران تنها به حضور این دو نفر ایراد داشتند.

1896594

به گزارش “ورزش سه”، با انتشار غیررسمی تصاویر رونمایی رسمی از پیراهن فصل آینده چلسی مشخص شد هواداران این تیم از آنها راضی نیستند. علت این نارضایتی خشم هواداران از دو بازیکنی است که امسال تابستان با چلسی خداحافظی کردند.


انتقاد شدید هواداران چلسی از حضور دو بازیکن سابق در مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم باعث شد باشگاه چلسی تصویر آنها را از رونمایی رسمی حذف کند.

چلسی به هواداران باج داد: حذف دو ستاره از عکس تیمی